SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scorch + l karnityna ???? czy mozna?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173
Witam !!! Chciałem sie poradzic czy do Scorcha moge dołozyc L karnityne ??? posiadam L karnityne niemieckiej firmy "energybody " jest to MEGA L CARINTYN XXL.. z tego co wiem jest ona omcna i zasstanawiam sie czy do scorcha ja moge dorzucic??? z góry dzieki za odpowiedz :] pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Jak mocna ? Podaj wielkość w dawce.

Ja osobiście w DT biorę 4g, w NT 2,5g i nic nie odczuwam po ponad 1mcu brania. Przetestowałem na sobie i wiem, że nie warto więcej w to się bawić.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173
no mam scorcha i chce zaczac brac a dop etgo l carnityna ale nei wiem jaka mpcna ...pisze ze trzeba brac raz dziennie 15 ml co jest nimby 1000 mg l karnoityny w tych 15 mg plus 180 mg witaminy c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Spokojnie bierz sobie te 15ml czy tam mg. 1000mg nic nie znaczy.
Tak naprawdę śmiem twierdzić po sobie, że 10000mg pewnie też by nic nie znaczył.
Po prostu L-karnityna nie działa aż tak, żeby widzieć efekty. 99% ludzi to potwierdzało, ale ja musiałem na sobie przetestować Fakt, nie działa

Biorę TSE 4 kapsy dziennie (więc też sporo kofeiny, guarany itd - podobnie jak w Scorchu) + 4000mg l-karnityny w płynie i co ? I g....o za przeproszeniem.

Dla swojej satysfakcji bierz sobie 1000mg i zużyj to co masz i więcej nie kupuj
Kasę przeznacz na termogeniku typu właśnie Scorch, Tihgt itp. itd...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradźcie!!! Jak sie na tym ćwiczy???

Następny temat

Nadwaga u 13-latka, jaka dieta/ćwiczenia?

WHEY premium