SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samopoczucie na redukcji...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
Siema przejde od razu do sprawy od 2 tyg redukuje robie cardio 4x20 min ale kcal mam jeszcze na +200 od zapotrzebowania otoz ch**owo sie czuje jakis taki maly w lustrze sie zmniejszylem optycznie i ciuchy luzne sie zrobily i opinaly mnie wszedzie a teraz luzno lataja..otoz schodzilem z wysokiej kcal z 4200 na 3400 ale powoli po 200 kcal tyg jakos albo troszke wiecej i ostatnio waga spadla z 92 do 89.5 pas polecial z 96 na 92.To chyba dobrze?Troche slabo u mnie teraz z motywacja dlatego zakladam ten temat.I jak myslicie jak moje zerowe zapotrzebowanie to 3200 to od razu zejsc teraz z 300 kcal i robic konkretna redukcje?Dodam ze do przewalenia mam z dobre 10 kg
Czuje sie taki wypompowany i "maly" dodam ze to moja 1 redukcja ..

Zmieniony przez - MaxFitness w dniu 2014-03-13 13:51:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
stary patrzac po wymiarach pasa, to z Twojej wagi 89.5kg zostaloby przy takiej prawdziwej redukcji bf 6-7% MAX 75kg. Wtedy zobaczysz co to znaczy czuc sie "malym". Problemem wielu ludzi cwiczacych jest wlasnie to ze maja na sobie duzo tluszczu i wody ale waga oczywiscie 90-100kg, a miesa jest tam tyle co u 70kg zawodnika. Kazdy robi jak uwaza, ale jesli chodzi o rozwoj miesni lepiej jest trzymac niski bf, gdyz wtedy zyskujemy wiecej suchej masy miesniowej, a mniej tluszczu i wody, przy nizszym bf wygladamy bardziej imponujaco, a przy tym nie obciazamy tak serca i stawow. Redukcja jest ciezka, ale na tym etapie na ktorym Ty jestes to nawet nie jest poczatek, schody zaczynaja sie pozniej. Watpie ze bedziesz mial wystarczajaco duzo jaj, zeby to wyciac. Sam w wieku 19-20 lat robilem podobny blad, gdyz przybralem z 53 kg na 93kg w okolo 1.5 roku wydawalo mi sie ze jestem duzy, jednakze bylem cienki jak dupa weza. Dzisiaj trzymam bardzo niski bf, mam nizsza wage niz 4 lata temu, a za rok wybieram sie na scene, wygladam 10x lepiej niz wtedy. Ale Ty sam zdecydujesz ktora droga chcesz podazyc, czy jak 90% pakerow woda, tluszcz i troche miesni, no ale 42 w kablu jest ! hehe Czy w strone imponujacej twardej jak skala sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
Wlasnie chce zeby tyle zostalo 75 kg i potem sucha masa zrobilem blad ze swiniomasa i jest problem.Potrzebuje troche motywacji i bede wygladal jak czlowiek dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
mnie motywują osobiście zdjęcia dobrze porobionych kolesi w swietnej formie, do ktorej sam chcialbym dazyc. Nie wiem jak Ciebie, wrzuciłem pare fotek. Są sylwetki większe, mniejsze, co kto lubi, jest nawet jeden uzytkownik tego forum.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
Wlasnie to jest ten problem swiniomasy potem ciezko to zrzucic nie fizycznie tylko psychicznie.Plan byl od poczatku redukcja do kosci tylko psychika plata figle ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
fundnij sobie jakąś przedtreningówkę, pooglądaj transformacje ludzi w dziale motywatorów treningowych, ściągnij ulubioną muzykę i jazda

kiedyś i tak musisz się wyciąć, im wcześniej tym lepiej

jak juz zacząłeś to doprowadz do konca

teraz spadniesz, potem buduj mase z glowa, wyznacznikiem ma byc lustro, a nie miarka czy jak największa waga


na pocieszenie powiem, że 36 na żyle wygląda lepiej niż zalane 40 w bicku

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-03-16 18:03:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
sandwich 16 ma racje w 100% redukcja boli wazylem 106 kg 46 w bicku kawal chlopa zaczolem redukcje waze 86 40 w bicku ale jeszcze 2 3 kilo i caly kaloryfer na wierzchu warto bylo ile mozna miec tluszczu na sobie to k... niewiarygodne ale jade dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebny sprawdzony spalacz

Następny temat

Nogi

WHEY premium