SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Sama Metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283

Formularz - Proszę o pomoc

27

Waga

88

Wzrost

183

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

105

Obwód uda

65

Obwód talii

85

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

4 tys kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop +wino

Opisz swój plan treningowy

4-5 x w tygodniu

Cel cyklu

masa mięśniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

rok

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

ektomorfik

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

bardzo dobry

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

dzikie włosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 263
Witam chciałbym zrobić cykl na samej metce , celem jest lekkie przytycie , micha jest trzymana , treningi reguraln. Ile tego brać i przez jaki okres ? i czy trzeba po tym sie odblokować >?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7164 Napisanych postów 60258 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 498251
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 263
Krzykacz to o metce wiem już to co chciałem wiedzieć , a teraz sprawa gino , mam predyspozycję wieć co wziąć do tej metki żeby było git ? (6 tyg - dziennie 30mg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7164 Napisanych postów 60258 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 498251
Przy predyspozycji możesz wziąć o 10mg i wybije.

Masz predyspozycje bo..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak mi sie wydaję , zbiera mi sie woda i tłuszcz wokół sutków i trochę dziwnie to wygląda , taka mała wstępna faza gino . Jak to zrobić żeby było dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1161 Napisanych postów 32870 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 241093
pewnie lipo a nie gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Może jakieś badania zrobić celem potwierdzenia lub ewentualnie wykluczenia tego gino ? Tylko jakie i w jakim czasie , dodam , że jestm w pierwszym dniu brania metki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5984
Jak się boisz igieł to polecam SARMY metą solo zrobisz krzywdę sobie i swojej wątrobie.,co do badań usg klaty(piersi) + padania teścia estrogeniu itp przed każdym cyklem powinieneś się badać a jak już jesteś taki uparty na tą mete to pamiętaj o badaniach 1-2tyg przed końcem cyklu meta też może blokować, do tego pamiętaj o osłonkach na wątrobe np.LIV 52

Zmieniony przez - Bezelo w dniu 2015-12-14 18:30:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Zmierz też poziom bf.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
6 tyg 30 mg dziennie i do tego osłonki na wątrobę mam nadzieje , że krzywdy sobie nie zrobie , tylko nie wiem co i ile wziąć na gino bo nie chcę żeby mi wywaliło ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5984
Myślałeś nad nolvadexem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl dla kolarza - wytrzymałość i wydolność.

Następny temat

anavar by GB standard co.