SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S BMW e61 2.5 diesel bardzo ładne 2005 rok

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 421
BMW e61 2005 rok bardzo ładna przebieg 240tys 2.5 diesel spalanie 8 litrów, użytkowana na niemieckich drogach jestem drugim właścicielem, nie wymaga wkladu finansowego co mogę zagwarantować i mam dowód więcej info na priv
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4671
Nie ma to jak cos wystawić do sprzedania i nie podac ceny gratuluje sprytu Ty to masz leb....ladne autko tylko szkoda ze niema nawet zzdjęć hehe

;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 421
Jeden temat przegrałeś i szukasz zaczepki na drugi, gdybys był chociaz troche inteligenty i dobrze umiałbyś czytać to zobaczyłbyś ze reszta informacji na priv ale ciebie nie stać na to wiec zainteresuj sie innym tematem i zajmij sie sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 421
No wlasnie łeb musze miec skoro mam takie ładne autko bez zdjec za to ty jestes pusty i potrafisz tylko ubliżać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4671
Prawda boli? Wystawiasz cos to daj cenę i zdjecia człowieku proste..ty gdybyś przeczytal regylamin dzialu to może bys zaskoczyl jakie mamy tu zasady..

Zmieniony przez - fachlik w dniu 2014-11-04 13:49:19

;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 421
Jezeli to wszystko co masz do powiedzenia to dziekuje i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UWAGA! Każdy założony temat ma być rzetelnie opisany - ile przedmiotów jest do sprzedaży, jakie to są przedmioty, jaka jest sugerowana cena (może być orientacyjnie) oraz aktualne zdjęcia.

Albo się dostosowujesz do tutejszych zasad albo wypad z ogłoszeniami i się nie madruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 421
Wypad zaraz ty mozesz miec, grzeczniej prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Uściślając kolego anikoz 29 masz bmw e60 nie e61. Mógłbys wrzucic tutaj zdjęcia auta jakies?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 421
Kolego mam e61 bo e60 to limuzyna a ja mam kombi :) w weekend postaram sie zrobic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opony 205/50/17 zima nowe uniroyal za 1300 w sklepie 2300

Następny temat

[K] [K] Obciążenie, gryf, pas+śmieci- WROCŁAW okolice

WHEY premium