SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZISZ KEBAB

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1534
Pyszne tylko zamiast podanej przyprawy użyjcie kamisa kebab shorma, o wiele lepiej smakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Zrobie na pewno na dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Aż mi sie jeśc zachciało :D trzeba wypróbowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
musze przyznać że pod wrażeniem , szukałem opisu kulek z miecha mielonego , bo mi matula kupiła , wiedziałem że z miecha można fajne rzeczy zrobić , ale te kebabki to chyba najlepsza alternatywa ( szybko , przyjemnie się robi i dużo wychodzi ) wogóle u mnie w arabskiej restauracji 1 taki 10 zł , a czasami lepsze mogą wyjść , z 500 g miecha 6 porządnych kebabków :P polecam !!

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Właśnie skończyłem to jeść. Trochę zmodyfikowałem. Dodałem przyprawy do mięsa mielonego i ostre papryczki. Wyszło niezłe. Robiłem spłaszczone pulpety bez patyczków. Formowały się i utrzymywały kształt bardzo dobrze. Wszyły twarde ale to pewnie dlatego, że za długo je piekłem. Też miałem kupę jakiegoś sosu wyciekającego przy pieczeniu, ale nie był tłusty tylko bardziej taka piana. Zebrałem ręcznikiem papierowym. Ogólnie bardzo dobre tylko mamy piątkowe popołudnie a ja się właśnie nażarłem czosnku i cebuli. Jak tu teraz iść do ludzi? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA JAJECZNICA by Malinowa

Następny temat

Kotlety z jajek by Malinowa

WHEY premium