SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SWG 4000 i D-Ribose ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 275
Moim celem jest przybrac na masie.Zakupiłem sobie 4,5 kg Super Whey Gainer 4000, mam niejaką diete i chciałem się zapytać czy można i czy warto dokupić do tego D-Ribose.Jeśli tak to ile tego na pierwszy raz?

Bartek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1093
Hmmm... chyba jednak zostanę przy swoim ale dzięki za radę, z tego co wiem w dni treningowe powinno się jednak łykać więcej Gainerka to może przynajmniej do tych 150 zwiększ.
Banana flavour rulez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Nie zakupuj odp krutka co chcesz tym d-ribose uzyskac ??

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 275
No gdzieś na którymś art na forum ktoś tak proponował i dlatego chciałem się poradzić.A jeżeli odradzasz to powiedz mi czy wystarczy mi to co mam czy dokupić coś innego.

Bartek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
napisz cos wiecej o sobie jaki staz co jest twoim celem .A jezeli chodzi o SWG4000 to bardzo dobry wybor

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 275
No więc mam 17 lat waże jakieś 65 kg i mam 180 cm wzrostu.Chciałbym przybrać troche na masie a dokładnie zwiększyć swoje gabaryty.Co do starzu to wcześniej ćwiczyłem sporadycznie bez żadnej diety i supli.Teraz chciałem się zabrać za to troche poważniej.

Bartek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
to narazie bazuj na gainerze uluz dietke i bedzie dobrze

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 275
O.K jeżeli tak mówisz to Cię posłucham.Jak jesteśmy już przy tym temacie to powiedz mi co robić gdy skończe SWG 4000?Z tego co wiem to suple białkowe można i nawet zalecają brać.Czy mam zakupić wtedy nowego czy dokupić coś?

Bartek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
powiem ci tak bierz jak skonczysz dalej SWG4000 mozesz zakupic BCAA lub Tauryne (ktora pobudza szczegolnie przed trenigiem) ale narazie trzymaj sie tego pij duzo wody

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 275
W porząsiu:)Dzięki za rade.Jakby cos było nie tak to się odezwe.Aha.Jeszcze jedna prośba.Czy mógłbym otrzymać jakąś przykładową diete która była by łatwa w zastosowaniu?

Bartek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657 <<<=====samodzielne ukaldanie diety niestety al musisz sobie sam ulozyc

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Jeśli chodzi o D-Ribose, to branie jej do Gainera na pewno nie przyczyni się w znaczący sposób do przybrania na masie (a to przecież Twój cel). Sam kiedyś ją brałem i muszę przyznać, że przydać się może tylko przy cyklu kreatynowym. Natomiast Taurynkę radzę jak najbardziej, to znakomity i tani antykatabolik (100 kapsułek za 18 zł z Olimpu).:)Dawkować można różnie, ja polecam na czczo rano 2 kapsułki, oraz taką samą dawkę bezpośrednio po treningu. Bądź też takie same dawki przed i po treningu.
Pozdrawiam sredecznie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB, które lepsze??

Następny temat

pytanie

WHEY premium