SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRASZNIE GRUBE UDA. i ŁYDKI

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
Witam wszystkich forumowiczów, zaznaczam od razu że jestem nowy na forum.

Otóż tak, moim probleme sa grube nogi, uda i łydki ob. uda 65 cm a łydki 43, mam 176 cm wzrostu i wygklada to komicznie, mniejsza o wyglad mam problem z dobraniem spodni, o jeansach nie ma mowy ponaddto w bicepsie mam 37cm i nie mogę rozbudowywac góry ( przez poł roku) ze wzgledu na to ze jestem po powaznej operacji reki, narazie zastosowalem diete i zaczelem biegac. Moze ktos jest w stanie mi pomoc? jaki rodzaj treningu zastosowac jaka suplementacje itd.? pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
samo to że w udzie masz 65 a w łydce 43 czy ile tam to już dosyć śmieszne ja mam 50 w udzie i 37 w łydce moim zdaniem zrób sobie na nogi plan na rzeźbe albo albo nie wiem

Zmieniony przez - Tasior223 w dniu 2007-11-23 19:52:30

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mi nogi swego czasu spadly przy polaczniu - dieta redukcyjna i aeroby.
Aeroby urozmaicalem - biegi, stepper, wioslarz.

Nie mniej duzo dysproporcje da sie zniwelowac tylko rozbudowaniem gory. Tak wiec redukuj sie, rehabilituj lape i jak nadejdzie czas - ruszysz z kopyta. Do tego czasu - zacisnij zeby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
a powiedz mi cwiczysz nogi? Jezeli tak to nic dziwnego, ze masz taki obwod uda jak i lydki poniewaz nogi bardzo szybko nabieraja masy:) O wiele szybciej niz jakikolwiek inny miesien:)

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Mi by to nie przeszkadzalo, juz nie przesadzaj z tymi spodniami 65 w udzie to nie taka masakra, a 43 w lydce to juz wogole nic specjalnego. Jak chcesz przywrocic proporcje gora-dol to zacznij robic nogi na 15-25 powt. nie powinny rosnac wtedy tak szybko lub wogole.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Dokładnie jak kolega malysz666.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

mały plan

WHEY premium