SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83339

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 37323 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184805
Pytanko odnosnie klimatyzacji/klimy wodnej/wiatraka
Nie w temacie ale zapewne kazdy o tym mysli co nje posiada. Jest cos w miare sensownego do mieszkania? Pokoj okolo 17mkw

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14046 Napisanych postów 233913 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1088419
Wrzucę ci później ta co ja kupiłem w zeszłym roku
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2267
Witam, co o tym myślicie? 800 w da radę płatkom, twarogowi itp :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 47 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1995
Żeby zmielić siemię lniane i chia wystarczy młynek do kawy czy już lepiej blender kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 3126 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 108981
Ashakiel
Żeby zmielić siemię lniane i chia wystarczy młynek do kawy czy już lepiej blender kupic?

Wszelkie ziarenka (tak samo np ostropest) czy zioła mi się najlepiej w młynku do kawy mieli. No chyba, że chcesz na raz bardzo duże ilości mielić ale siemię to blender nawet nie wiem czy dobrze załapie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 3126 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 108981
Ashakiel

Wszelkie ziarenka (tak samo np ostropest) czy zioła mi się najlepiej w młynku do kawy mieli. No chyba, że chcesz na raz bardzo duże ilości mielić ale siemię to blender nawet nie wiem czy dobrze załapie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców