SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
Ludziska jaki blender możecie polecić ? Zastanawiam się nad kupnem Philipsa HR1674-90. Może ktoś posiada i może co nieco napisać o nim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 3856 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15965
Szukam jakieś dobrej, niedrogiej patelni teflonowej. Jest ktoś w stanie coś polecić?

Zmieniony przez - Misieek w dniu 2015-06-04 09:32:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
LEwy Jack polecam ci blender w lidlu :) jest tani, dobra moc a cena rowniez jest niska :) sam kupilem, wczoraj go potestowalem i moge na spokojnie polecic :)

Misiek - jesli patelnia ma byc do naprawde czestego uzytku, polecam ci kupic taka najtansza patelnie teflonową w markecie jakims typu real czy cos. Patelnia jest taka sama jak inna, a sporo tansza od tych od tefala :) Ja takie kupuje i wystarcza na 2-3 miesiace :)

Zmieniony przez - Logitechh w dniu 2015-06-04 11:18:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
polecam w lidlu blendery które są teraz na promocji. Musze przyznac ze troche sie balem, poniewaz blender nie wyglada raczej na jakis super dobry itd. Ale jednak te 600w robi swoje:) a cena 79zł za blender 600 wat, miske do mielenia (mieso tez mieli, orzechy i wgl wszystko:) ) trzepaczke do białek/ jakichs kremów i calkiem pomyslowe przykrywki do tych pojemników, to ta cena jest dobra, a blender naprawde sie nadaje :) do tego gwarancja 3 lata !
Kto nie ma blendera, a szuka dobrego w dosc taniej cenie to polecam :)
I nie wiem czy mozna w tym temacie, ale wklejam link do tego blendera :)
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=36917 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 3856 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15965
Logitechh
LEwy Jack polecam ci blender w lidlu :) jest tani, dobra moc a cena rowniez jest niska :) sam kupilem, wczoraj go potestowalem i moge na spokojnie polecic :)

Misiek - jesli patelnia ma byc do naprawde czestego uzytku, polecam ci kupic taka najtansza patelnie teflonową w markecie jakims typu real czy cos. Patelnia jest taka sama jak inna, a sporo tansza od tych od tefala :) Ja takie kupuje i wystarcza na 2-3 miesiace :)

Zmieniony przez - Logitechh w dniu 2015-06-04 11:18:58


Czy ja wiem czy częstego użytku Robię jedzenie z góry na cały dzień, także używam patelni max. 2x dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
Logitechh
polecam w lidlu blendery które są teraz na promocji. Musze przyznac ze troche sie balem, poniewaz blender nie wyglada raczej na jakis super dobry itd. Ale jednak te 600w robi swoje:) a cena 79zł za blender 600 wat, miske do mielenia (mieso tez mieli, orzechy i wgl wszystko:) ) trzepaczke do białek/ jakichs kremów i calkiem pomyslowe przykrywki do tych pojemników, to ta cena jest dobra, a blender naprawde sie nadaje :) do tego gwarancja 3 lata !
Kto nie ma blendera, a szuka dobrego w dosc taniej cenie to polecam :)
I nie wiem czy mozna w tym temacie, ale wklejam link do tego blendera :)
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=36917


Mógłbyś sprawdzić jaką pojemność ma ta miska do mielenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
Pojemnosci ogolnie ma około 1l, ale jest kreseczka na 700ml że to jest max i w instrukcji jest napisane zeby własnie więcej nie mielić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Polecam od siebie
1. Patelnia teflonowa do naleśników Tefal Talent 25cm (do indukcji) - cenowo 99zł z dostawą kurierem do domu w pewnym sklepie internetowym. W sklepach stacjonarnych śmiga nawet po 140zł :o

2. Robot kuchenny Bosch MCM 4100 - tani i dobry cenowo jakieś 300zł z przesyłką


Zmieniony przez - wiesiooooo w dniu 2015-06-06 09:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Lucky555
To ja ze swojej strony polecam Tefal Actifry. Mam go kilka lat i teraz nie wyobrażam sobie życia bez tej maszyny :) 1 kg frytek z ziemniaków + 20 g oliwy = bardzo dobre frytki, dodatkowo bardzo zdrowe :) Oprócz tego można w nim robić wiele rodzajów mięs, desery. Cena nie jest niska, bo utrzymuje się na poziomie 500 zł, ale dla frytkomaniaków z całego serca polecam :)





Zainspirowales mnie tą maszyną. Znalazłem podróbkę taka sama tylko bez napisu tefal za 300 zl przesyłka gratis. Ponoc dobre rybki tez można zrobic

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
Witam.
Miał ktoś może styczność z tym blenderem?

Nie wklejamy linków


Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2015-06-08 19:51:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

WHEY premium