SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRINTY KRAULEM + OGÓLNE PODEJŚCIE DO TRENINGÓW

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Od dawna czytam tematy na forum i postanowiłem w końcu samemu napisać.
Zależy mi by poprawić czas kraulem na 50m(mam 32sek) do tego chcę poprawić ogólnie sylwetkę.

Trenuje na basenie pon, sr, ptk(kraul 1250m+ grzbiet250m+ręce z deską 250+ nogi z deską 250m)
Silownia(wtorek: biceps, grzbiet) czwartek:(triceps, klata) no i weekend odpoczynek.

Zaznaczę, że mam ok. 180cm wzrostu i 78kg wagę.

Prosiłbym o ew. wskazówki jak można zmodyfikować plan.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Bart_on w dniu 2014-03-07 20:11:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Moim zdaniem warto robić różnorodne treningi na basenie. Jednostajność do niczego dobrego nie prowadzi. Przynajmniej na dłuższą metę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
to jeszcze dołączę interwałowy trening w środę zamiast tego co zwykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4469
No i ok bo szybko nastąpiłoby znużenie. Swoją drogą ja nie trenuję pływania ale zawsze jak jestem na basenie to próbuje swoich sił też 50m przepływam w 32 sekundy. Może dlatego, że jestem dobrze zbudowany i mam niezłą kondycję. Zmierzam do tego, że może nie masz dużej siły fizycznej a ta w pływaniu jest bardzo ważna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
jasne, jest wazna - zwlaszcza w krotkich dystansach. wiem, ze czas moge poprawic zwiekszajac sile - bo plynac na maximum mozliwosci czuje pod koniec spowolnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
Poza tym na siłowni ćwicz całe ciało... Mocne barki i nogi to u pływaka priorytet. Ja już można powiedzieć zakończyłem karierę, ale mogę co nieco podpowiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
dzieki, polozylem nacisk na barki i nogi. zobaczymy jakie beda efekty :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym rowerze? (Kands maestro [cross])

Następny temat

Najlepszy skoczek Narciarski wczechczasow czołowa 10

WHEY premium