SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRAWA ODŻYWEK I RODZICÓW - DO EKSPERTÓW

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
Witam
dzisiaj mój ojciec rozmawiam z wieloletnim wuefistą z jego szkoły. Koleś bardzo doświadczony itp. Moj tato powiedzial mu,ze łykam białko. Wuefista się przeraził i powiedział, że to szkodzi itp.
RATUNKU
CO ROBIĆ W TAKIEJ SYTUACJI, KIEDY NIKT, ALE TO NIKT W RODZINIE NIE MA ELEMENTARNYCH WIADOMOŚCI Z DZIEDZINY BIOLOGII!!!! A NIE WIERZĄ ZE NA FORUM SĄ ŻYWIENIOWCY I TRENERZY TYLKO "JACYŚ CHŁOPTASIE"!!!

CO ROBIĆ!! ZROBIŁA SIĘ NA MNIE NIEZŁA NAGONKA!
SKĄD WZIĄĆ WIARYGODNE DLA NICH AUTORYTETY??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4395 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
po prostu powiedziec, ze to jest uzupelnienie diety i zeby nie jesc nastepnego posiłku to pijesz białko, te białko jest takie jak w pożywieniu, tylko troche lepsze bo masz aminokwasy rozgałęzione.
Pozdrawiam ;D

Zmieniony przez - Silva7 w dniu 2006-10-13 22:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
ale dla nich jedzenie to JEDZENIE, a białko i węgle to coś innego....
bo nie mają za grosz wiedzy, a skoro pan wuefista mówi, to jak taki szczyl jak ja moze miec racje...mowia ze to chemia.." i jak jedzenie moze byc w proszku?"
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4395 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
hmm.... no to lipa, ale chciałem pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
jasne, rozumiem:) czekam na pomoc...zanim po mnie przyjda z widlami i wysypia mi ostrowie i carbo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9222
Zapytaj ich o mleko w proszku,budyn itd, czy to tez nie jest jedzenie, ze o kostkach rosolowych i przyprawie np."warzywko" nie wspomne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
"to dlaczego wuefista mowi, ze to jest zle?" "moze BIERZESZ tego za duzo?" "kto tam wie co w tym worku jest i co to powoduje"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...powiedz im, że w zwykłej żywnosci jak wedliny, ciasta także są takie dodatki, czesto nawet te same- w mniejszych ilościach i w zmienionej formie/poprzez obróbkę/, wiec nie wiem jak mogłoby to zaszkodzić!
czesto nawet te dodatki są gorszej jakości niz w odżywkach- choćby tych średnich jakościowo...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-10-13 23:17:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
argumenty jasne i czytelne...pozostaje zderzenie autorytetu wuefisty i powiedzmy ze autorytetu forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jedz i tyle przyzwyczaja sie
moi nie wierzyli i tak jak mowilem ze to jedzenie itp... starsza dalej cos tam sie rzuca ale jak przyjdzie co do czego to nic nie robi

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Chcialbym miec takie problemy jak wy ja powiedzielam mamie co i jak mama odbiera mi teraz paczki jak przychodza dzisiaj mi carbo i kreatyne odebrala ale na poczatku tez jej musialem wytlumaczyc ale to tylko tyczylo sie kreatyny bo bialko i wegle to wiedziala co to jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bakuś prosi o pomoc <

Następny temat

Jak to będzie ???

WHEY premium