SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

SPOSÓB NA AGRESJE TRENABOLOWĄ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3241

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9235
drugi raz bede jechal na trenie,ktory mi wypada w 3-ciej czesci cyklonu,towar mam z IP tren-base wy***ek wiecej na rynku wiadomo wiec pobralem dwa strzaly i wbilem wczesniej,zeby sprawdzic.towar z tego samego zrodla co wczesniejszy tylko,ze tym razem mega agresor mi sie wlaczyl;latajace wieze stereo,monitory od kompa i żona
na co dzien nie jestem porywczy czy jakos specjalnie agresywny tyle,ze teraz tak sie wlasnie porobilo..help pzdr

zdrowia

== Oo f f ==
los ami

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1980 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59996
Chyba przesadzasz,wkręt jakiś masz ;) tez mialem duzego agresora na trenie,ale jak ktos nie jest umyslowo chory to jednak potrafi nad soba zapanowac i go potrzepie troche,***nie czlowiek reka w sciane,ale bez przesady.

Możesz sobie popijac melisse,duzo melissy,mi zawsze pomagało,nie wazne czy to cykl czy normalnie,bo na codzien jestem jak ADHD i zawsze melisa dawała rade

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2008-10-16 08:30:37

Respekt i honor-braterska więź.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1873 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42205
mozliwe ze wkrecasz sobie

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

napisał(a)
miczelx Wide Pride Moderator
Ekspert
Szacuny 921 Napisanych postów 35146 Wiek 78 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 814700
Wynik niedojzalosci emocjonalnej, nic innego...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

napisał(a)
Początkujący
ty a moze to wyszlo w polaczeniu z efka bo podjadam troche..jak tak to wszysrko jasne..

== Oo f f ==
los ami

napisał(a)
Początkujący
wiesz co micz jak ty cos powiesz to az czuje sie juz zdrowy pomogles mi czlowieku jak nikt..nie mam rozchwianej osobowosci moze stres i ta efka..

== Oo f f ==
los ami

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1015 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24894
jak masz problem ze soba wez rower jedz w las,zatrzymaj sie na polance rozejrzyj do okola zapal jointa i zastanow sie nad soba.A jak masz rzucac czymkolwiek wydziel sobie placa policz do 10ciu i ...zastanow sie nad soba.

Dokladnie jak micz nie mamy juz po 17 lat ze rzadza nami hormony,idzie to ogarnac

EDIT: i tego klauna z avatara wypier..l bo dziala na nerwy..

Zmieniony przez - REMUS w dniu 2008-10-16 09:14:07

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10616 Napisanych postów 43344 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Jak ja pohamowałem afresje na trenie to każdy możeRower jedź w las wykrzycz sie zetnij rękami ze 2 drzewa i ci przejdzie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 222
nad wszystkim da sie zapanowac, dla mnie nie zawodny jest worek bokserski, kup jakies ziolka na nerwy, pełno tego jest w aptece.

orygalne konto ==>MARCELIONO<===
chwilowy ban ...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 848 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35243
rozpal fifke i pusc ją w obieg
po gibonach zadko kiedy chce mi sie z kims sprawdzac, agresja maleje

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83664
tak jest, rozpal fifkę, a jak to nie pomoże to idź do łazienki, stań przed lustrem, przyciśnij sobie jaja do umywalki i ... zastanów się nad sobą!

Zmieniony przez - InsideMan w dniu 2008-10-16 10:18:22

Nasze czyny za życia odbijają się echem w wieczności.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino czy meta

Następny temat

Podanie subtancji na bazie oleju w żyłę

Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni