SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - BAN POST DYSKUSYJNY, W 100% TRENINGOWY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28318

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
WITAM.

WIEM ZE KILKA OSOB TESKNI ZA SPAM POSTEM, ALE NIE TO MNIE SKLONILO DO ZALOZEIA TEMATU.

SADZE ZE STWORZENIE LUZNEGO TEMATU POSWIECONEGO W 100% TRENINGOWI BEDZIE KORZYSTNE DLA WIELU OSOB, A JEST SZANSA ZE ODCIAZY ILOSC POSTOW...

WARUNKIEM FUNKCJONOWANIA POSTU JEST JEDNAK PRZESTRZEGANIE JEDNEJ ZASADY: NIE PISZEMU O NICZYM NIE DOTYCZACYM TRENINGU.
BEDE ABSOLUTNIE BEZ SKRUPULOW BANOWAL NA TYDZIEN.


PROPONUJE DYSKUSJE, KROTKIE PYTANKA TYPU " CO SADZICIE O **** " ITD..

PRZY OKAZJI POWOLUJAC SIE NA TEN POST REZERWUJE SOBIE PRAWO DO KASACJI POSTOW KTORE POWINNE SIE TUTAJ WLASNIE ZNALEZC.



NIE PLANUJE SIE TU ZA BARDZO UDZIELAC - MAM ZA MALO CZASU NA WSZYSTKO...ALE ZGODNIE Z OBIETNICA CO JAKIS CZAS WPADNE I ZERKNE CZY KTOS NIE PISZE O "DUPIE MARYNY" W SENSIE NIETRENINGOWYM.


PYTANIA DO MNIE PROSZE KIEROWAC DROGA WSKAZANA PRZEZ MOJA "MAPE DZIALU" :
https://www.sfd.pl/temat304251/

POJEDYNCZE PYTANIE (TZN NIEDYSKUSYJNE) MOZNA KIEROWAC TU:
https://www.sfd.pl/~_Masz_pojedyńcze_pytanie%2-t276163.html

PLANY DO OCENY:
https://www.sfd.pl/<<<Chcesz,_aby_ktoś_oceni-t246171.html 

ZAPRASZAM WIEC DO ZMUDNEGO TWORZENIA WARTOSCIOWEGO SPAMU.

POZDR

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
Wodyn,podales dwa linki do artykulow.Jeden z nich traktuje o HIT.Zapraszam do przeczytania moich postow w "Z Archiwum Kulturystyki..." o rycerzach Jedi.(Ja takze liczylem na jakas dyskusje w tym temacie...)

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
A wiec
Jedno pytanko.
jakie wymierne korzysci ma zastosowanie polowicznego wyciskania??
wiadomo 15-10-5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
NA ROZGRZEWKE PROPONUJE DYSKUSJE...

- KULTURYSTYKA A DEPRESJA

- KULTURYSTYKA A SZTUKI WALKI

- KULTURYSTYKA A TROJBOJ SILOWY

- KULTURYSTYKA A "KLATO-BICEPSO MANIA"

POZDR..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Serwient, to pytanie doczekaloby sie odpowiedzi przedzej czy pozniej w tamtym temacie... jednakpowiem od razu: poprzez unikniecie martwej strzefy wyciskania masz znacznie ulatwione przyrosty masy sily i wytrzymalosci.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
I o to mi chodzilo
W tamtym poscie nie chcialem pytac, bo wiedzialem ze tutaj uzyskam od razu odpowiedz :-]
dzieks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
o jestem ciekaw 1 tematu jak sie rozwinie ...
bo u siebie zauważał znaczne spadki siły jak i masa idzie w dół co jest oczywiste podczas mozne nie depresji(bo nie dam wkrecic sobie choroby nigdy) ale ciezkich stanów psychicznych ...znaczy sie ogolnie jak jest zle, wszytsko sie ******li,nic sie nie chce, nie mam apetytum,cos cały czas siedzi w bani i męczy,odchodzi chec do treningów
ale idziemy na trening z nadzieją ze dam z siebie wszystko, bedzie jak wczesniej i mi przejdzie a tu dupa,niedojadanie,brak spokojnego snu i koncentracji prowadzi do coraz gorszych treningów co łamie nas psychicznie jeszcze bardziej ...
ale sie nie dajemy i cisniemy duzo mniejszy ciezar niz standardowo za to mnostwo seri i powtorzen, bo trzeba jak najszybciej wrocic do formy...i nagle w ciagu bardzo krotkiego czasu dochodzi do przetrenowania z powodu jak wyzje i barku snu itp., jest gorzej i gorzej-jak tu sie nie załamac ?!
dlatego sadze ze trzeba walczyc mocno z samym soba, miec silnie ustawione priorytety i nawet jak tego nie "czujemy"to dazyc do nich ...
nastawienie psychiczne odpowidnie i ogolna wytrwałosc mózgownicy jest bardziej co pewnie kontrowersyjne bedzie-,, wazne od diety i treningu ...
(kurde straciłem wątek, jak wroce do neigo to cos napisze na zakonczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
OSTATNIO MYSLALEM NAD PRZETLUMACZENIEM TYCH DWOC ARTOW I WRZUCENIU NA FORUM.

http://www.bodybuilding.com/fun/issa10.htm

http://www.drweitz.com/scientific/hit.htm


...ZWIAZANE Z PRZETRENOWANIEM, DEPRESJA I KULTURYSTYKA JAK BY CO..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
wszelkie wyciskania ćwiczyć z mostkiem , zawsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
biliwiget - dlatego robi się odpoczynki, bynajmniej mi pomogło odstawienie ciężarów na święta do sylwka, wcześniej chodziłem na siłownie bo po prostu nie chciałem zawalić treningu, nic z siebie prawie nie dawałem, a po dłuższym odpoczynku i spaniu po 10-12h dziennie czułem się o niebo lepiej, w styczniu jak wystartowałem na trening to miałem taką ochote ćwiczyć że mało bym siłowni nie rozniósł odstawić diete na jakiś czas też sie przydaje, patrzysz 50 dzień z rzędu na tą samą tune albo kuraka z ryżem w misce to można się porzygać

Zmieniony przez - qwert321 w dniu 2007-01-22 16:07:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
regenaracja to podstawa, jak i umiejetnosc balansowania na tej cienkiej granicy przetrenowania a pobudzania miesni do maks. rozwoju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
frezeq co rozumiesz przez slowo "wszelkie wyciskania"?
Mostek robisz jedynie na lawce plaskiej.

Ja wiem jedno, mnie kulturystyka uspokaja i pomaga walczyc z wieloma slabosciami.

Wodyn przetlumacz te artykuly bo wydaja sie ciekawe, przynajmniej na poczatku. Wieczorem moze przeczytam calosc. Tez moge pomyslec nad jakims tlumaczeniem. Jak masz cos fajnego mozesz podrzucic. Zobaczymy jak stoi moj angielski...

Reklama
https://www.sfd.pl/TEST_:_Show_must_go_on!_Nitric_Blast+Xpand_by_Thiago_-t309437.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bujam sie ;)

Następny temat

Potrzebny mi plan najlepiej dzis! :))

WHEY premium