SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

SPALACZE TKANKI TŁUSZCZOWEJ !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7170

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 463
Chciałem w tym temacie poruszyć motyw spalaczy tkanki tłuszczowej a mianowicie wiadomo ze na rynku są różnego rodzaju spalacze ale bazują one bardziej na podświadomośći niż naprawde działają, ale sa także takie specyfiki jak efedryna, synefryna lub johimbina ale posiadają one szereg efektów ubocznych, a do tego są trudno dostępne.

I tu moje pytanie do was co polecacie jako dobry i w miarę dostępny środek do spalania tkanki tłuszczowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1343 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15957
hydroxycut...
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6758 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50238
Z Yohi, czy Synferyną ciężko dostępne? No ja nie wiem.
napisał(a)
Początkujący
szymson1 a co myślisz na temat Animal Cuts, jest troche tańszy a nie odbiega za bardzo od hydroxycut , poza tym niektórzy pisali ze lepiej sie po nim czuli. proszę o wasze opinie
napisał(a)
Początkujący
a tak przy okazji to Animal Cuts zawiera Synefryne i Tyramine tyle ze nie wiadomo w jakich dokładnie ilościachjavascript: test('');
javascript: test('');
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1534 Wiek 20 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27305
jesli rozmawiamy o dobrych spalaczach to jedynie :

-Leviathan
-Venom 3.0 ( reszta lipa )
-Stary ThyroTherm
-AMP
-Redline

Hydro - przereklamowany

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23191
ja bym dodal do tej listy jeszcze - Tight :)

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1534 Wiek 20 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27305
O wlasnie o nim zapomniałem ...

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1409 Napisanych postów 35562 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150755
a scorch? scorcha nie dopiszemy do listy..?
napisał(a)
Początkujący
to dopiero mój pierwszy spalacz jakiego urzyję i wolałbym narazie coś słabszego. Przeczytałem troche o tych spalaczach i powiem szczeże ze przemawią do mnie tylko dwie nazwy Animal Cuts lub Leviathan chyba ze sie myle doradzcie co by tu wziąść
napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 21030 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 208068
scorch

FITNESS ACADEMY King Square Kraków

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka bialkowa eas.prolab,ON,metr

Następny temat

cena odżywki

Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów Wojciech Pasiut - ocena sylwetki Trening siłowy - absurdalne teorie Jak radzić sobie z bezsennością? 30.09-01.10.2017 IFBB DIAMOND CUP KATOWICE Suplementacja okołotreningowa Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Anna Nawrot - ocena sylwetki