SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE TKANKI TŁUSZCZOWEJ !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 463
Chciałem w tym temacie poruszyć motyw spalaczy tkanki tłuszczowej a mianowicie wiadomo ze na rynku są różnego rodzaju spalacze ale bazują one bardziej na podświadomośći niż naprawde działają, ale sa także takie specyfiki jak efedryna, synefryna lub johimbina ale posiadają one szereg efektów ubocznych, a do tego są trudno dostępne.

I tu moje pytanie do was co polecacie jako dobry i w miarę dostępny środek do spalania tkanki tłuszczowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jasne jest,że trening nie może byc zbyt cięzki bo wtenczas -choc redukcja pozornie może byc lepsza- to wieksze będą spadki masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
hydroxycut...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Z Yohi, czy Synferyną ciężko dostępne? No ja nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 463
szymson1 a co myślisz na temat Animal Cuts, jest troche tańszy a nie odbiega za bardzo od hydroxycut , poza tym niektórzy pisali ze lepiej sie po nim czuli. proszę o wasze opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 463
a tak przy okazji to Animal Cuts zawiera Synefryne i Tyramine tyle ze nie wiadomo w jakich dokładnie ilościachjavascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
jesli rozmawiamy o dobrych spalaczach to jedynie :

-Leviathan
-Venom 3.0 ( reszta lipa )
-Stary ThyroTherm
-AMP
-Redline



Hydro - przereklamowany

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
ja bym dodal do tej listy jeszcze - Tight :)

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
O wlasnie o nim zapomniałem ...

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a scorch? scorcha nie dopiszemy do listy..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 463
to dopiero mój pierwszy spalacz jakiego urzyję i wolałbym narazie coś słabszego. Przeczytałem troche o tych spalaczach i powiem szczeże ze przemawią do mnie tylko dwie nazwy Animal Cuts lub Leviathan chyba ze sie myle doradzcie co by tu wziąść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
scorch

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka bialkowa eas.prolab,ON,metr

WHEY premium