SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
s.ramos mi osobiście się nie podoba - skład pomieszane, z poplątanym, ale widziałem sporo, o dziwo pozytywnych opinii.

Molu Thyrotherm świetnie pobudza, Venom pali(ale i wypala psychicznie), Scorch jest bardzo cichy i bezpieczny, lecz spełnia swoje zadanie... szukając czegoś po środku wybrałbym Hydroxycuta hardcore.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Zastanawiam się między Hydroxycutem a Scorchem może ktoś by doradził ? Cena zbytnio nie gra roli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Koniu co to znaczy ze wypala psychicznie?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Niektórzy po Venomie odczuwają tendencje lękowe, zwiększa się agresja, bardzo duże wahania nastroju, bule brzucha głowy itp. Więc radzę dobrze przemyśleć zakup tego produktu

Zmieniony przez - s.ramos w dniu 2008-12-26 20:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
mam to szczerze w dupie

wazny jest efekt jak dla mnie.

bralem juz sally i tussi jezeli to ma w czyms pomoc

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
s.ramos Poleć mixem HH, Scorch. HH rano, Scorch po południu.

Molu
jadłem dużo gówna, to legalne i to mniej, w dawkach często przewyższających dawki podane na etykiecie, czy też ze składu wynikające na optymalne...nic nie niszczyło mnie jak Venom...no może poza Stackerem 2, tu i tu podziękowałem po kilku porcjach. Po odstawieniu Venoma dodatkowo wielkie ssanie na węgle proste.
Teraz leci do mnie wersja 400/200 Venoma, mam nadzieję, że będzie lepiej niż na 500/200.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ja wszystko Koniu rozumiem
a jak bys mial je ocenic pod wzgledem spalania fatu, pobudzenia, braku apetytu itp.? skutki uboczne mnie nie interesuja
chodzi mi tylko o te 4 spalacze np. w skali 1-6 albo 1-10 jak wolisz
wiem ze zawracam dupe ale potrzebuje sie upewnic

chce naprawde cos dobrego bo pozniej moge sobie owic ze zawsze lepiej moglo bys na lepszym spalaczu i bede mial wyrzuty sumienia

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2008-12-26 20:55:55

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Koniu raczej nie chciałbym mieszać po prostu muszę wybrać jeden...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
a gdzie znalazles wersje 400/200??? ja mialem 500/150 i tez niszczylo mnie to psychicznie(przygnebienie,agresja,itp.)

mam jeszcze jedno opakowanie,ale az boje sie znowu brac,a ta wersja 400/200 ponoc dziala zupelnie inaczej

Molu:
Scorch 8/10
HH 7/10
Venom 10/10
Thyro nie bralem

Zmieniony przez - bobbybobby w dniu 2008-12-26 22:35:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
dzieki za opinie, sog polecial, czekam jeszcze na Konia

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

Wiecej