SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SONBATY NOWYM DYSTRYBUTOREM SNI & SAN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dałem mu bana ale son zadał pytanie i żąda odpowiedzi
odblokowany juz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Czarny bądź cierpliwy kretka Ci prosto zza oceanu płynie, prosto z labu Cybera. Ja tam do niego nic nie mam, tylko koleś się ośmiesza na tym całym swoim forum.Już jego samo podejście do klienta jest obraźliwe, jak myśli, że ktoś jest taki naiwny i się złapie na te super hardcore zestawy 6kg miesnia w miesiac. Czasami pisuje na tamtym forum, ale zbiera mnie na wymioty jak niektórzy liżą tam dupsko. A sprężyne trzeba wyprostowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Son, a pamietasz jak ci Cyber kiedys napisal, cytuje:

Mamy różne zdania i tak już pewnie pozostanie na wieki co mnie raczej nie dziwi. Każdy ma swoje racje Ty masz moze obiektywne, a ja subiektywne, ale taki juz jest ten swiat. Zawsze musi byc jakas opozycja, jaka by ona nie była

https://www.sfd.pl/temat51871/

Zawsze na forum uchodziliscie raczej za oponentow, niz friend'ow. Powiem tylko, ze mi galy z orbit o malo nie wyszly jak zobaczylem te foty.
No coz, swiat sie zmienia, ludzie sie zmieniaja, moze czas najwyzszy zmienic poglady? Moze SNI to wcale nie tak szajs, a Cyber to rowny bro skoro przybija piatke z Sonem, w sumie autorytetem tutaj?

Jeszcze tylko sie zastanawiam po co Cyber sciemnial w mailach i na swoim forum, ze wyprowadza sie do Cali na poczatku stycznia, skoro tak naprawde wybral sie do Polski? Po co ta cala mistyfikacja? No ale on jest mistrzem sciemniania, wiec... Nie, musze zmienic o nim zdanie. Cyber to naprawde rowny... BRO. Poprostu on jest tak skromny, ze chcial uniknac rozglosu w prasie i TV? Juz widze te tytuly: Wielki Magik z Las Vegas - przybywa!

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
hahaha

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2510
Jak spreżyn pisal jakies bzdury w swoim pierwszym poscie to był spoko koleżka a teraz każdy na niego siada.Co to wogole za user 8 postów napisanych nie wiem ale dla mnie ten typ tylko miesza nic wiecej.

Niether enemy nor a friend

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Proponje skasowac post - po co ma sie Son denerwować

btw. a w tym linku wyżej - hehe redrum i lucek - co się z nimi wogóle stało, nasi byli testerzy od PH :D hrhrh

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
To ja proponuje skasowac chyba najwiekszych "mieszaczy" III Rzeczpospolitej Leppera, Giertrycha, Rywina, Gronickiego, etc. Eeeee, no i co? Skasuje ich ktos? Bo ja juz ich totalnie nie moge sluchac. Nie dosc, ze paplaja co im slina na jezyk przyniesie, to jeszcze czesto nie na temat. Robia co chca i maja w nosie Temide. Plisss??? Moze im by tak bana dac?

Czaicie juz o co mi chodzi? Taka juz jest Polska CALA i takich Sprezynow jest tu na SFD od pyty, ale wiekszosc z nich papla w malym kalibrze, a ten tutaj jedzie grubo. Ot i cala roznica. Oslabia mnie tylko jak sie odzywaja jakies jeczy dusze, z wyczulonym ego i tamtego, ktorym przeszakadza ten Hyde Park. Jak wam przeszkadza, to zafundujcie sobie wehikul czasu i spadowa do Gierka, albo jeszcze lepiej Bieruta. Zapiszcie sie do komitetu i moze wpadnie wam fucha w cenzurze? Wtedy dopiero poczulibyscie sie jak ryby w wodzie, co?

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Spytam z ciekawosci, dlaczego ten temat nie zostal skasowany jeszcze wczoraj. Wszycy wiedza, ze to prowokacja i bujda. I temat bezposednio uderza w honor Sonbatego, szkodzi mu. Spiskowa teoria dziejow ? Cyberpaker ma tu swoich "kretow" ?
Dla Cyberpakera spolka z Sonbatym to nobilitacja, dla Sonbatego to kompromitacja.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Podsumowaniem tego tematu niech będzie ten chleb i głowa.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8941
Animal zapomniales o polskim Osamie czyli panu zrytym berecie Macierewiczu!!!!
Wiadomo ze to zdjecie mialo na celu podniesc wiarygodnosc Cybera, a jezeli nie to sprezyn wyciaga bledne wnioski i niech buli kase!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOX 3(Universal)+ Creapure Pyruvate(Olimpa)

Następny temat

Co dla mnie na rzeżbe?

WHEY premium