SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 823994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
bliskośc lamp nie ma zadngo znaczenia, opalasz sie promieniami im mocniejsze lampy, tym mocniejsze opalanie.

nie powiedziane, ze na łózku opalisz sie mocniej, bo tuby z regoly maja mocniejsze lamp ( czasami powyzej 200W), na lozku to jest niepolecane, bo nie ma takiej mozliwosci chłodzenia dolnej plyty i opalanie mogloby byc bardzo nieprzyjemne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
A co myslicie o opalaniu tylem naprzod?:D Czyli tam gdzie normalnie nogi mamy to glowe kladziemy, bo podobno tam mocniejsze lampy sa i bardziej sie twarz opala ;) Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
mam pytanko chce uzyskac piekna opalenizne na wlasne wesele ale w jak najszybszym czasie na ile minut musze isc i jaki czas wczesniej zaczac, z opalaniem nigdy nie mialam problemow sloneczko zawsze opala mnie na braz mysle ze fototyp 2 to ja.
Zaczecie opalania sie miesiac przed nie wchodzi w gre poniewaz mieszkam w Londynie a tu solarium kosztuje ok funta za minute to wychodzi ok 5,60 zl a mnie po prostu na to nie stac

Napiszcie jak moge sie szybko opalic i moze jakie olejki zakupic zebym majatku na solarium nie wydala.


Edyska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
odsylam wiec do tematu o samoopalaczachi balamac brazujacych...
lub proponuje korzystanie z naturalnego sloneczka o ile takowe juz jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
musialabys zaczac opalanie conajmniej 2 tygodnie przed, zalezy tez w jak szybkim tempie lapiesz opalenizne. Wtedy bys poszla np 1 raz na 7 min za 4 dni na 8 minut potem za 4 dni znow na 8 minut i 2dni przed weselem np na 9-10 minut. Jak tak nie da rady to samoopalacz pozostaje. Bo slonce narazie nie jest jakos szczegolnie mocne o ile w ogole sie pojawia.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
dzieki wlasnie o taka porade prosilam jak dlugo i ile razy
dzieki wielkie zobaczymy czy podziala mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
w takim razie powodzenia

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
cześć!! mam pytanie do was wszystkich?? czemu nie moge opalać sie jak mam piegi?? jakie jest tego zagrożenie czym to szkodzi?? myślałam ze jak pójde do solarium to te piegi sie zakryją a jak tu na forum czytałam to nie >>czemu??co zrobić zeby je zakryć??pomocy!!!!!!:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
dlaczego nie można?weź daj link do posta gdzie tak pisało ze gdy ma sie piegi opalanie jest nie wskazane...nie powinno sie opalac gdy masz pieprzyki,znamia ktore moga byc niepokojace-wtedy nie radzi sie opalania itd ,itp
ale piegi ??
po drugie jak pojdziesz na solarium/na słonce piegi nie beda zakryte..
u mni epo solarium sa wlasnie jeszcze bardziej widoczne
a co az tyle masz tych piegów ze chcesz je zakrywac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
czasami piegi sa ścisle zwiazane z fototypem,pamietajmy, ze osoby o urodzie celtyckiej cnie powinny sie wcale opalac, bo grozi to poparzeniami, natopamst, jezeli masz rude wlosy + piegi to tez trzeba uwazac z dawka promieni, bo mozna zafundowac sobie niezlego raczka nawet przy malej ilosci minut.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

Wiecej