Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 653450 razy
  • Autor

SOLARIUM - wątek ogólny

• -Paula-
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 3512

Wysłano 26 grudnia 2006 11:36

zgłoś naruszenie
    Dokladnie Keval,piękna instrukcja obsługi Jedynie ja nie korzystam z okularów (zawsze mam tak wydłużone rzęsy że tylko mi przeszkadzają )

No i jedynie dodam jeszcze że obsługa poinformuje czy łóżko włączamy sami czy włącza obsługa bo na niektórych starszych solariach tak jest. Albo aby oszczędzać czas mamy np 2 minuty na rozebranie się,jeśli zrobimy to szybciej włączamy sami jeśli nie zdążymy..łóżko włącza się bez względu na to czy na nim leżymy czy nie..
    Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
    ---
    Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
    Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !
  • keval
    • LPA: 3023
    • Status:Znawca

Wysłano 26 grudnia 2006 12:11

zgłoś naruszenie
    Do solarium do którego chodzę jest też ustawiony czas po którym łózko włancza się samo - to jest 8 minut!! Więc w praktyce każdy włancza sam, bo to ogromna ilość czasu.
    Dzięki Paula za uznanie- usłyszeć to z ust osoby zawodowo związanej z branżą solarium to zaszczyt!
    A okularki zawsze zakładam, bo to ponoć niebezpieczne, chociaz mam potem takie białek ślady po gumkach, ale co tam
  • malutka_k
    • LPA: 43664
    • Status:Specjalista

Wysłano 29 grudnia 2006 10:46

zgłoś naruszenie
    ja nie uzywam okluarow , w sumie nie wiem nawet czemu nie uzywam-tak poprostu.
    u mnie czas oczekiwania na solarium do ktorego uczesczam czas ten wynosi takze 2 mninuty ale Pan z obslugi jezeli kupujesz tam jakis dopalcz czy cos to daje wiecej czasu zeby zdazyc sie wysmarowac
  • -Paula-
    • LPA: 3512

Wysłano 29 grudnia 2006 12:02

zgłoś naruszenie
    No na tym moim solarium nie ma ustawionego czasu po którym łóżko si.ę włącza-włącza się je samemu nawet po pół godziny
    Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
    ---
    Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
    Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !
  • malutka_k

Wysłano 30 grudnia 2006 11:43

zgłoś naruszenie
    ja wczoraj ide na solarium tak ok godz15 pyatm sie kiedy super turbo bedzie wolne najwczsniej koles mowi ze 22.50 a ja takw ychodze i patrze a przeciez ono do 20 czynne no i szybko stwoerdzilam jak to ludzie nastawieni na kosztu przzd sylwkiem nie wiem co sie tym ludziom dzieje wszyscyy na ostatnia chwile sie opalaja ja bylam przezd swietami i jestem ladnie opalona i wvczoraj a opalenizna przeztrzyma sie do sylwka wiec...
  • keval

Wysłano 30 grudnia 2006 12:20

zgłoś naruszenie
    Norma- większość solariów jest teraz czynna do późnej nocy, bo ludzie szaleją.Chcą się opalić w ciągu jednego tygodnia, a poźniej jak sie przypieką to winna jest obsługa. Ja tam sobie chodzę co tydzień i teraz żeby uniknąć tłoku zrobiłem sobie tydzień wakacji
  • malutka_k

Wysłano 30 grudnia 2006 12:23

zgłoś naruszenie
    chodza przez 3-4 dni przezd sylwestrem na super turbo po 15 min plus dopalacze i potem siedza takie ryjce czerwone przy stole i udaja ze sa łądne
  • keval

Wysłano 30 grudnia 2006 12:33

zgłoś naruszenie
    dokładnie, ludzie szaleją i chcą opalić się na brązowo w ciągu tygodnia ryzykując nawet poparzeniem, a potem winna jest albo obsługa, albo nowe lampy i wszystko inne tylko nie ich głupota. Ja chodzę co tydzień i teraz specjalnie żeby uniknąć tłumów zrobiłem sobie wakacje, bo na moje łożko i tak się nie wbiję. A właściciele zacierają rączki i solaria sa czynne po 14 godzin.
  • ^^jacek
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 5305

Wysłano 30 grudnia 2006 12:49

zgłoś naruszenie
    mam małe pytanie:
    gole głowe na łyso i mam taki niecny zamiar opalić glace :P
    nie ma za bardzo czasu żeby golić łeb codziennie wieć zdarza się że mam taki meszek 1-2mm nie wiem czy jak wtedy pojde na solarium czy cos to da czy lepiej iść na solarium w ten dzień kiedy bede golił głowe?
    od razu mówie że podrażnien nie ma bo gole elektryczną, pzdr
    reszta jest milczeniem...
  • keval

Wysłano 30 grudnia 2006 13:34

zgłoś naruszenie
    włosy na rękach i nogach też niczemu nie przeszkadzają, więc myslę, że nie będzie problemu z opalneiem nie musisz golic w dniu wizyty.