SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1
Chciałbym tylko zauważyć, że przyjmowanie suplemetów z witaminą A może mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne. Wogóle suplementacja to powinna być ostateczność. Witamina A podawana w nadmiarze magazynuje się w wątrobie i prowadzi do jej uszkodzenia, a także do zaburzeń widzenia, przemęczenia, drażliwości, braku łaknienia, wymiotów, bólów głowy, wypadania włosów, świądu, pękania i krwawienia warg. Polecam spożywanie dużej ilości pokarmów naturalnych bogatych w betakaroten. Są one dużo lepiej przyswajane przez organizm i mają większą biodostępność. Ale przedewszystkim wszystko z umiarem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
dzieki- twoj post zmobilizował mnie i skocze w najblizszym czasie na solarke i bede tam zagladal raz na 1-2 miesiacepozdro

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
to sie mało opalisz czemu tylko tyle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1557
powiem szczerze że ja od długiego czasu chodzę na solarkę tak więc mogę dać kilka rad. po pierwsze co do czasu opalania to powiem szczerze że nie opłaca się schodzić poniżej 10 min nawet jak ktoś jest pierwszy raz, wtedy niech sobie po prostu wejdzie na słabsze łóżko(np 43). no i czas dla ciemnej karnacji jest nieco zawyżony. przy takiej radzę iść na 15 min na mocne łóźko (np 50) zresztą po pierwszym razie każdy zobaczy na ile się opalił i czy może iść na więcej. w ogóle należy zwracać uwagę na to czy są nowe lampy najlepiej się zapytać jak wejdziecie do solarium na którym łóżku są najnowsze lampy. i radzę chodzić do takich że tak się wyraże na oko lepszych solariów bo tam może być fakt faktem nieco drożej za minutę ale z jednego po 10 minutach wyjdzie się spieczonym a z drugiego po 15 minutach wyjdzie się lekko podrumienionym z jakimś syfem ze względu na kiepskie płyny do odkażania. w Łodzi polecam solarium wenus na klonowej przy limanowskiego i na łagiewnickiej 71
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
MAJSTER16 moge zapytac w jakim celu chcesz chodzic 1x na 1 -2 miesiące. Zeby się opalic trzeba chodzic na poczatku czesciej np. 8,10,12,15 min.(ale to różnie bywa- ja zaczynałem tak) np. co 3,4 dni a potem żeby utrzymac opalenizne to w moim wypadku 1raz w tygodniu na 10 min. Jak pójdziesz 1 raz w miesiacu to tak naprawde ledwo sie "zarózowisz" a efektów nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 627
ale gabka nie zluszcze naskorka, nigdy neizauwazylem zebym zluszczyl naskorek myjac sie gabka, tylko jak palcem dlugo tarlem ramie to chyba naskorek zszedl albo to byl brud nie jestem pewny, lub pomieszane...
peeling jest konieczny?

"Zawsze mozesz być lepszy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
mozna/nie trzeba

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez oska5 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 627

"Zawsze mozesz być lepszy"

...
Napisał(a)
Usunięty przez oska5 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
...
Napisał(a)
Usunięty przez oska5 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 627

"Zawsze mozesz być lepszy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium