SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 823991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
rofl !:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5891
ja mam takie pytanie myslicie ze jak bede jadl tak jak pisze mi na opakowaniu 1 tabletka dziennie beta caroten i do tego bede pil soki marchewkowe i jadl marchewke to czy przedawkuje ?? czy to da mi wiekszy efekt ;]??prosil bym o pomoc <JeNNa>i nie tylko...

adrianodavidson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5891
ja mam takie pytanie czy jesli bede jadl beta caroten tak jak pisze na opakowaniu czyli 1 tabletka dziennie i do tego bede pil sok z marchewki i jadl ja jeszcze to czy bede mial wieksze rezultaty i czy moge przedawkowac to??:>

adrianodavidson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Efekt będzie na pewno,tylko jesli przesadzisz skóra bedzie miała brzydki pomarańczowy odcień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50
hm a jelsi np chce sie opalic , szczegolnie na wakacje, to kiedy zacząc chodzic na solarke ? raczej chyba maj/czerwiec pochodzic przez miesiąc dwa razy w tygodniu , bo np teraz miesiąc nie stalab6 sie wyblakla ???? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Najlepiej juz teraz przyzwyczaiac sie do promieni słonecznych,regularne chodzenie na solarium zmniejsza ryzyko poparzenia na prawdziwym słońcu.Moim skromnym zdaniem uważam ze skoro chcesz utrzymac opalenizne to zacznij korzystac z solarium juz teraz,bowiem majowe a juz na pewno czerwcowe słońce jest o wiele silniejsze niz to teraz i łatwiej wtedy bedzie o poparzenie.Proponuje zacząc od opalania raz w tygodniu a czas opalania dostosowac do typu swojej skóry. Potem możesz opalac sie 2 razy w tygodniu max po 10 min np w poniedzialki i czwartki.W czerwcu całkowicie zrezygnuj z solarium na rzecz naturalnej opalenizny,no chyba ze czerwiec bedzie pochmurny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6247
A ja mam pytanie co jesli mam brazowe wlosy(podchodzi pod kolor czarny), skore mam blada i biala a oczy niebieskie to na ile min powinienem isc na 1 raz ??

Jakie założenie masz? Proste - walczyć i wygrywać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
na 10 min ,mysle ze nie powinienes sie poparzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
czyli jak mam wszedzi pelno pieprzyków to o soalarium moge zapomniec rozumiem???

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
zalezy czy sa to zmnamiona płaskie czy wypukłe o wrecz czarnej barwie.Każdy człowiek ma płaskie znamiona i nie są one szkodliwe.Mozesz korzystac z solarium jednak rób to z umiarem,jesli zauwazysz ze ktore ze znamion powiększa się to nie korzystaj z solarium.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium