SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ale ja chodze tak co 4 miesiace


seria 3-4 opalań i 3-4 miesiace bez solarium hehe

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ales wymyslil sposob na opalanie a nie lepiej chodzi w miare regularnie , mam na myslisz 3-4 razy co tydzien a potem co 2 tygodnie na 11-12min nie wiem jak Ty wytrzymujesz w kabinie 15min

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
chodze na solarium jak jestem w PL . tutaj jakos nie chce mi sie i wogole tutaj w UK kolezanka byla i mowi ze jakas laska wyszla z kabiny a dziewczyna ktora obsluguje solarium mowi do mojej kolezanki ze juz moze wejsc. Nie wycierala łóżka , nic. Jak to uslyszalem to odechcialo mi sie opalania w UK


a jak ja wytrzymuje 15 minut??? na leżaco, myslac o ... roznych rzeczach




Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2007-08-09 12:45:01

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ja tez sobie mysle o roznych rzeczach , jedna z nich to ze nie leze w kabinie tylko na karaibach ale 15 minut nie dalabym rady bez zimnych drinkow i powiewu wiatru z oceanu

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
a wlasnie jeszcze cos :P bo wkurzaja mnie biale plamki na skorze nieopalone jak sie smaze na lozku (te trudno dostepne miejsca ) chcialam isc na tube ale wydaje mi sie ze to ze ladniej opala to chyba sa mniejsze rezultaty, hm?

life is brutal and full of zasadzkas :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
no tez mi sie wydaje ze tuba lepiej opala ,a raczej rowniej. Za to jest mniej wygodna

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
no wlasnie:rowniej brakowalo mi tego slowaale chyba wole sie poswiecic niz pozniej miec biale plamy ;) chyba ze opatentuje jakis nowy sposob lezenia na lozku

life is brutal and full of zasadzkas :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Lezac mozesz podniesc rece do gory to wtedy opala sie boki i paszki. Ja tam i tak najbardziej lubie na lozku niz na stojacym sie opalac. Te niedociagniecia nie sa az tak widoczne w sumie

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
no tezwlasnie ciagle mnie wkurza to ze brzuch mam opalony a z profilu takie dwa biale pasy slyszalam ostatnie w ogole jakas smieszna plotke ze babce w solarium pekly lampy i miala 80% poparzonego ciala..troche srednio chce mi sie w to wierzyc..moze to rozpowiedzieli ludzie propagujacy naturalny sposob uzyskiwania opalenizmy

life is brutal and full of zasadzkas :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
hm czytalem te wskazowki z 1 strony ale nie do konca wiem co i jak..

Mam zamiar sie wybrac 1 raz do solarium moj fototyp 3 (tyle ze oczy zielone) i tak czy przed opalaniem musze stosowac jakies specjalne kremy? i czy po opalaniu tez je musze stosowac?

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

Wiecej