SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
PODSUMOWANIE GRAND PRIX BINKOWSKI RESORT”, KIELCE 23-24 lipca 2016 r

Jak wiadomo to zawody w których wziałem udział.
Znowu swoich sił spróbowałem w klasyku do 180cm i chyba na najbliższa przyłośc bedzie to kategoria dla mnie Wiadomo docięcie moge jeszcze bardzo duzo poprawić, więc myśle że wtedy też dużo lepiej to bedzie wyglądac.

Na weryfikacje pojechałem w sobotę, rano była nadawaga, więc co 11:30 odcięcie wody i przerwanie ładowania limit brałem pod wzrost 178cm bo tak mnie zmierzono we Władysławowie. Po przyjechaniu na miejsce waga 2,5kg mniejsza więc limit zrobiony. zależało mi na szybkiej weryfikacji żebym mógł znowu zacząc ładowanie bo czułem po prostu ze z godziny na godzine robie sie płaski, traciłem nabicie. jak się okazało na ważeniu zmierzono mi 179,5cm więc nie potrzebnie robiłem manewr z obcieciem wody i przerwaniem ładowania,a le kto by to przewidział, waga pokazała 83,6 jak dobrze pamiętam, wiec 2kg mogłem spokojnie wiecej wazyc.

Po weryfikacji od 17 do 23 zjadłem 5,5 worka ryżu, 120g koksowego, 3x duże frytki w macu i dopiłem troche wody, a potem do posiłków.
Rano było ciezko na kichach, ale potem przeszło. do zawodów wleciały dwa wroki ryżu, 40g kokosowego, 60g rodzynek, przed stratem twix i aakg, ale troche za wczesnie bo sie okaząło potem ze jeszcze prawie 50min musiałem czekac, złe info nam przekazali...

co do samych zawodach, dla mnie chyba najlepsza organizacja na zawodach których startowałem .Mega klimat. Sporo miejsca dla zawodników. NO i fajna miejscówka.

Sporo osób we mnie wierzyło, sporo wiadomości dostawałem więc presja była, ale chyba udało sie nie zawieśc Ja jestem zadowlony, 2-3 tyg temu jeszcze nawet by mi się to nie przyśniło :D
Jak wspomniałem wyżej, wiem że docięcie moge jeszcze sporo poparwic, wiec tez moge teraz jakieś kg masy dodac. i Na wiosne zobacyzmy jak to będzie.

Jesli chodzi o sam start to mam wrażenie że na scenie nigdy nie czułem się pewniej jak teraz. Naprawdę praktycznie zero stresu. Nawet praktycznie cały czas sie starałem uśmeichac

No i wielkie podziękowania dla Przemka, za to że znowu mogłem liczyc na niego

Dla Lukiego który na miejscu pomagał.

Dla mojej dziewczyny, Dawida Gwizdola, Marina Gandyka, praktycznie całe zawody razem. Też pomagali kontrolowac formę no i od poczatku wierzyli w to że uda się wygrac A potem wspólne żarcie :D

No i na koniec oczywiście podziekowania dla sponsora SFD & ALLNUTRITION, dzieki ich pomocy dużo łatwiej było mi się przygotowac pod zawody, gdyż nie musiałem martwic sie o odzywki


Parę zdj, taki mix, coś z hotelu, cos z mojej kat i cos z OPEN.






































































































Koniec



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-07-26 10:29:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869912
Liczyć na mnie możesz zawsze, od tego są przyjaciele Bo forumowymi kolegami to już dawno przestaliśmy być Wyciągnąłeś z tych 12 tygodni nawet więcej niż ktokolwiek by się spodziewał, ja jestem mega dumny, mam nadzieję że Ty z siebie też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2028
Gratulacje! Kawał dobrej roboty! tak trzymaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Nie ma to jak wyjście na spontanie jesze do tego w formie nie na 100% i wygrać Gratulacje, oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
prz1993
Liczyć na mnie możesz zawsze, od tego są przyjaciele Bo forumowymi kolegami to już dawno przestaliśmy być Wyciągnąłeś z tych 12 tygodni nawet więcej niż ktokolwiek by się spodziewał, ja jestem mega dumny, mam nadzieję że Ty z siebie też


Dokładnie jak piszesz ze wszystkim się zgadzam
Jakby mnie ktos zapytał 12 tyg temu albo mi powiedział że w tym roku gdzies wyjde na zawody i powalczę to pomyślałbym ze go chyba poyebało...a tu wyszedłem, powalczyłem udało się wygrac i nawet wtydu nie było Więc musze być zadowlony.
No i 12 tyg, nawet bardzo zmeczyc się nie zdąrzyłem, ostatnie 2-3 tyg jedynie odczuwałem.

No i ostatni tydzien jak dla mnie mega progres, miałbym tydzień więcej to może dupa by zaczynała wychodzić :P



dzięki Panowie
chwile odspaniecia i lecimy dalej, pwooli dochodze do siebie, zrobiłem obwód ale cięzko szło brzuch dalej meczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Jak pisałem na fb lepsza forma niż w Sopocie super robota ! Lecisz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Dzieki Mati;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Dziś waha 89,7kg JUŻ Z dnia na dzień w górę, a mało co podjadam bo jak nigdy nie mam ochoty. Ale wczoraj byłem cąły w żyłach wyebany i nabicie mega, jak pamiętam zawsze po zawodach od czwartku zaczynało sie mega odbicie ale tez wtedy duzo wiecej jadłem zobacyzmy jka bedzie tym razem. Dzis tez poszła pierwsza lotka HCG wiec swoje tez zapewne wody podejdzie:D

Wczoraj zszedłem do siebie do piwnicy i zorbilem jakis tam obwód kazdą partię lekko smyrłem, ale mocy nie było.
Ogolnie i nawet apetytu też nie dopiero wieczorem sie zaczeło wlaczac ssanie i smaki na różne rzeczy
A tak to wierzcie czy nie ale jedynie co mi smakowało yo ryz z kurczakiem mnóstwo keczupu i pomidory...i taki zestaw wziałem do pracy 3x:D

a tak to nic mi nie chciało przejsc;/

ogólnie wczoraj to wygladąło tak:

1. jajecznica-6jajek, kiełba, cebula, kabanos
2.50g białka, banan, maliny, żelki
3-5. rozłozone 200g ryżu, 700g kuraka, 2 batony jakieś białkowe
6.u dziewczyny kolacja, rolady, ziemniaki pieczone, sos pieczarkowy tutaj juz był mega smak na ten posiłek;d

a tak tak to na trening wziałem bcaa to nie dałem rady popijac bo na pawia zbierało...

burger po zawodach:



czesc sniadania w poniedziałek:






troche pompki z wczoraj:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie było podobnie, im dalej od zawodow, tym większe ssanie i wiecej pomysłów na zarcie hehe.
Nabicie fajne, zazdro tej klaty!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium