SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SEEEZON - opracowanie najczęściej zadawanych pytań dot. supli i treningu by _knife_

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 188211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Przeczytałem cały art i on jest chyba najbardziej obszernym i najbardziej przydatnym dla mnie jak i dla innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Panowie a jakie jest wasze zdanie na temat beta alaniny?
Działa, nie działa?
Jakie dawki?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
3-5g przed i po treningowo
jak dla mnie sprawdzila sie ok.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Dzięki.
Rozumiem ze w nie treningowe nie ma sensu?

Bo jeżeli tak to cena jest kosmicznie niska i nawet nie wielka ilość starczy na kupę czasu :)

Zmieniony przez - krawat w dniu 2011-01-18 18:10:42

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460
uzupełnię profil to wbije Ci soga jeśli wejdzie i przepraszam za tamte nieporozumienia przeczytałem całość :)

„Każde ludzkie zadania, aby osiągnęło swój cel, musi znaleźć w modlitwie.”Jan Paweł II

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Witam potrzebuje osoby która by mi pomogła ułozyć trening i dobrać do tego odzywki?? pomoze ktoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są odpowiednie działy na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 317
genialny artykuł bardzo pomocny i ucinający wiele głupawych pytań...

osobiście dodałbym w puncie 16 ostrzeżenie, aby sprawdzać skład suplementów i nie kupować tych z rakotwórczymi słodzikami, a mianowicie:

Aspartam (E951)
Acesulfam K (E950)
Sól aspartamu-acesulfamu (E962)

niestety te substancje są w większości odżywek w formie proszku (niezakapsułkowane)

linki do filmów opisujących szkodliwość:
https://www.sfd.pl/słodzik_Aspartam__film_dokumentalny-t487006.html




matariałów w necie jest cała masa, więc zainteresowani mogą sobie poszukać


Zmieniony przez - UHasH w dniu 2011-07-25 02:54:20

UkasH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 120
"Zanim przy wzroście np. 180 cm nie będziesz miał + 90 kg masy - nie ma mowy o żadnym rzeźbieniu." Czyżby? Ja mam 180 cm i 81 kg i choć idealnie nie jest, to jednak myślę że mogę być zadowolony (moi znajomi też mówią, że jest git). Niedługo postaram się wrzucić jakieś foty i sami zobaczycie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kreatyne

Następny temat

Co sadzicie o gainer 737

WHEY premium