SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SCIGANIE POLAKOW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
Wszyscy zawodnicy wiedzą jaka jest nagonka na Polakow startojących w trojboju lub wyciskaniu, ostatnio przypomnial mi o tym nasz WZOREK i postanowilem rozpocząc nowy tematjak wygląda upierd...nie Polakow na zawodach.
Nie bronie tu nikogo i nie popieram zażywania niedozwolonych srodkow, ale jezeli na MISTRZOSTWACH SWIATA 90 procent badanych zawodnikow to polacy to umowmy sie ze to juz jest NAGONKA, jak uczciwie walczyc skoro tylko nas badają?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Niestety sami musimy zadbać o jakiegoś sponsora.
Przepis jest chory,chociaż nie został ustalony przez PZKFiTS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
sprawa fatalna!! sądzę że powinno to zostać rozwiązane odgórnie , np pierwsza 3 zawsze jest badana , reszta na zasadzie losowania !! lecz raczej nierealne :D !! sądzę z mieliśmy szczęście ze nie zrobiono na nas takiego nalotu jak na rusków i ukrainców , bo jest to prawdopodobne że lista zawodników zawieszonych (jak i sam związek) mogła by być spora !!

Poza tym ciężko nazwać to nagonką skoro w rosji i na ukrainie złapano tylko 3boistów , a my obok tych drużyn jesteśmy także mocarstwem siłowym (europejskim) że dla mnie jest to zrozumiałe ??

a i czyżby Arturze ktoś cię prześladował ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
Na mistrzostwach swiata bylem 4, a do kontroli wzieto mnie i ostatniego, Marek Markwat nic nie zaliczyl i byl badany, Tomasz Chrzanowski 4 byl badany,Jan Wegiera 3 badany.To , oczywiscie nie wszyscy Polacy ktorzy zostali badani ale w tych kategoriach nikogo wiecej nie badano.

Zmieniony przez - gruby art w dniu 2007-09-08 12:34:40

Zmieniony przez - gruby art w dniu 2007-09-08 13:14:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
Tak , to jest przesladowanie i polowanie na czarownice, nie martwil bym sie tym tylko jeżeli jeszcze jedna osoba z trojboju lub wyciskania wpadnie to 2 lata mamy z grzywki , a dlaczego mamy cierpiec za innych co to , do k...y ne..dzy ZHP czy co , jaka odpowiedzielnosc zbiorowa, chcą nas upie...lic.
A tak na marginesie to ja w tym roku 4 razy bylem badany , jak na sport nieolimpijski to dosc dużo, pytanie nasuwa sie jedno po co to wszystko robimy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej zeby badali na miedzynarodowych niz mieliby przyjechac na zwykłe MPS czy PP jak to zrobili ruskim i ukraińcom (po takim przyjeździe bylibysmy najprawdopodobniej zawieszeni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
Nie zupelnie o to mi chodzi ja nie mam nic przeciwko badaniom ale niech badają wszystkich.
Na dzien dzisiejszy IPF chce zawiesic Polske bo wracają Ruscy i Ukraincy i reszta swiata bedzie statystowac przy rozdawaniu medali ,to po co nam siedziec w tej federacji
A MOZE OBNIZMY POZIOM TO DADZĄ NAM SPOKOJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a no w sumie racja... tez zauwazyłem to, ze badają strasznie duzo polaków. Chcą nas udupic i tyle . Uwalą 3 najsilniejsze państwa i dadza szanse słabszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Ja tam żadnej nagonki nie widzę,normalna kolej rzeczy że sprawdza się jednych z najsilniejszych.
artek
Jeśli chce się startować w MŚ,ME i być najlepszym,to należy za każdym razem liczyć się z kontrolą.Bez względu na zajmowane miejsce.
Sprawdzanie zawodników z aktualnie najlepszego kraju,to raczej nic dziwnego.

Chociaż rzeczywiście to moim zdaniem z definicji powinny to być miejsca medalowe,a reszta bez znaczenia na wynik i miejsce.

ps.
Japońców próbują wykosić sędziowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6169
Wzorek zgadzam się z Tobą ( badania Polaków związane są z wpadkami naszych zawodników a było ich trochę).Jeżeli czołowy zawodnik jest badany przez WADA w czasie lotnej kontroli( wynik negatywny) a po paru tygodniach na MŚ wpada to nasuwa się wiele pytań.Myślę że te kontrole to nie jest problem kadry ( wyciągneli wnioski) ale strach pomyśleć co by się stało gdyby WADA wpadła na MP, PP.Ja jestem za tym by na zawodach zgłoszonych do kalendarza imprez. Badania obejmowały medalistów, rekordzistów i ludzi wylosowanych przypadkowo ( w tym tych co spalili)Myślę że jak po takich badaniach ( chodzi o ilość Polaków) nie będzie niespodzianek to dadzą Nam spokój.
W związku brakuję lekarza z prawdziwego zdarzenia, fizjologa, dietetyka , specjalisty od dozwolonego wspomagania bo to jest wyjście ( alternatywa)
ale to tylko słowa.

dzień bez wstawania jest piękny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2949
Badac , tak , ale wszystkich . IPF nie ukrywa tego ze chce nas wyeliminowac, szkoda ze tylko nas, a kto szuka ten znajdzie.
Co do sedziowania Japoncom to nie powiedzial bym ze ich koszą , wiekszosc z nich wyciska z brzucha i u wiekszosci bylo to tolerowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u japońców ciezko było okreslic czy to juz brzuch czy jeszcze mostek. A zmiana z połozeniem dupy na ławce dała wszystki mostkującym w kosc o czym niesetty przekonałem sie na PP.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwarte Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w TS-02.12.2007

Następny temat

Masa :)

WHEY premium