SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

S.A.W czy Nitrobolon 2?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7004

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1332
Czesc

Mam dylemat mianowicie nie wiem co wybrac S.A.W czy Nitrobolon 2. Patrzac na ilosc to Nitro jest ewidentnie bardziej oplacalne, ale jak z jakoscia? Mam zamiar laczyc Nitro/S.A.W z CM3 oraz ZMA/Witaminy. Tylko z tego co wyczytalem to przy zazywaniu ZMA nie powinnismy stosowac zadnych witamin zawierajacych Wapno wiec jedno wyklucza drugie. A wiec co wybrac koledzy dieta oczywiscie na pierwszym planie. Moj cel to masa miesniowa mam dosyc spore tendencje do tycia wzialbym chetnie jakiegos garniera w celu uzupelnienia diety tylko czy mnie po nim nie zaleje hmm oto jest pytanie :D

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
ooo kur przeczytalem jescze raz jakie Wapno. Wapn , przeciez to nie budowa ;D
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 34662 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254618
saw bierz

to czy podleje zalezy od diety a nie samego gainera
napisał(a)
Początkujący
Pewny jestes, ze S.A.W jest lepszy? sorry za glupie pytanie , ale naprawde mam dylemat ;D A jak z ZMA, CM3? CM3 np rano i po treningu , a przed treningiem S.A.W , bo jest go dosyc malo 400g.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 34662 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254618
przed treningiem 10g saw +2kaps cm3
po silce 4kaps cm3
zma na noc

dnt
4kaps cm3
zma j/w

tak jestem pewny ze saw jest lepszy
napisał(a)
Początkujący
Dzieki wielkie juz wiem co wybrac ;) A czy po dluzszym czasie (2 tyg) moge zwiekszyc dawke S.A.W do 15 g?
napisał(a)
Ekspert
jesli bedziesz mial taką potrzebe to tak
napisał(a)
Początkujący
A no i czytalem , ze dobrze laczyc Tribulusa z ZMA tylko troszeczke koszty przerazaja ;D
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5748 Napisanych postów 138684 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 960198
napisał(a)
Ekspert
napisał(a)
Początkujący
No ok to mam juz dobrane suplementy na cykl ;)) A moze dorzucic jakies bialko , carbo ew. gainera najlepiej bulka, bo ma wiecej bialka anizeli inne co Wy na to?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam. Prośba o pomoc z suplementami.

Następny temat

ZMA+INNE WITAMINY=MOŻNA ŁĄCZYĆ?SŁABA REGENERACJA:-(

Sterydy anaboliczno-androgenne a mutagenność Sterydy anaboliczno-androgenne a mutagenność 6 sposobów, aby podnieść intensywność treningu 6 sposobów, aby podnieść intensywność treningu Mleko UHT lepsze dla fitness i kulturystyki? Mleko UHT lepsze dla fitness i kulturystyki? Hormon wzrostu - broń na kontuzje? Hormon wzrostu - broń na kontuzje? 4 ćwiczenia, które zaskoczą Twoje przedramiona 4 ćwiczenia, które zaskoczą Twoje przedramiona Prolaktyna - fakty i mity. Zaburzenia stężenia prolaktyny Prolaktyna - fakty i mity. Zaburzenia stężenia prolaktyny Henri-Pierre Ano - od hokeja do IFBB PRO Henri-Pierre Ano - od hokeja do IFBB PRO Jak przytyć i przybrać na wadze? Poznaj 6 wskazówek! Jak przytyć i przybrać na wadze? Poznaj 6 wskazówek!