SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 821858

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 166 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14284
Jaki czas trzeba mieć na 3 km w wojsku?
napisał(a)
Geng Doradca
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 3159 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44863
Czas możesz mieć jakikolwiek.czasy na odpowiednią ocenę podawał żeleś jakiś czas temu.cofnij z 20 stron i poszukaj powinno gdzieś być.a tak to 12-13 minut to dobry czas

Doradca w dziale uderzane

Pomogłem?Daj SOGa

napisał(a)
Geng Doradca
Ekspert
zostałem powołany do Centrum Szkolenia Logistyki Grudziądz 07.09.2016.3 osoby z prawem jazdy było ode mnie z wku i wszyscy do Grudziądza zostali wysłani

Pomogłem?Daj SOGa

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Wiek 66 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 48
jak się nazywało to badanie gdzie trzeba było skreślać dwie cyfry np 5 i 9 (23454396) . Jak ma ktoś takie testy albo inne proszę wysłać na ten email : piotrwoj4444@gmail.com

Zmieniony przez - wojwoj777 w dniu 2016-07-20 15:37:32
napisał(a)
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 6456 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52436

Celem przypomnienia

Co do centrum w Grudziądzu jak byłem tam w zeszłym roku na prawku C to NSR i tym podobne szkoliły się w kompleksie koszarowym w Grupie (ok 15 km od grudziądza) remontowali tam koszarowce wiec możliwe że będziecie tam skoszarowani a zadupie ze ho ho

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 54 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 721
żeleś

Celem przypomnienia

Co do centrum w Grudziądzu jak byłem tam w zeszłym roku na prawku C to NSR i tym podobne szkoliły się w kompleksie koszarowym w Grupie (ok 15 km od grudziądza) remontowali tam koszarowce wiec możliwe że będziecie tam skoszarowani a zadupie ze ho ho

Czyli dobrze rozumiem że to Ty byłeś w Grupie koło Grudziądza? Powiedz mi jaki tam jest dojazd z dworca PKP Grudziac do Grupy orientujesz się może?
napisał(a)
Geng Doradca
Ekspert
na karcie mam grupa.k Grudziądza ul.dworcowa 6a i z tego co widzę na google maps to z dworca pkp 10km czyli masz rację żeleś.straszne zadupie ? :D

Pomogłem?Daj SOGa

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 54 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 721
Geng
na karcie mam grupa.k Grudziądza ul.dworcowa 6a i z tego co widzę na google maps to z dworca pkp 10km czyli masz rację żeleś.straszne zadupie ? :D

To ja tak samo mam Grupa k.Grudziądza tylko ciekawi mnie jak yam z dworca głównego PKP Grudziac dojechać tam czym i ile to czasu zajmie bo jak tam dojadę to ma jeszcze tylko 1.30 h do wstawienia się do jednostki
napisał(a)
Geng Doradca
Ekspert
mi mówili w wku że dostali informację żeby maksymalnie do 12:00 stawić się w jednostce,na karcie jest 8.00 ale nic się nie stanie jak do 12 się stawisz.

ze strony cslog:
Dojazd:

PKS Grudziądz: Grudziądz przystanek ul. Focha kierunek Grupa (przystanek stacja PKP)

EUROBUS: Grudziądz Aleja 23 Stycznia kierunek Grupa (przystanek stacja PKP)

PKP: ARRIVA Grudziądz – Laskowice Pomorskie (przystanek Grupa).

ja żeby dojechać do grudziądza to muszę 2-3 przesiadki zrobić

Zmieniony przez - Geng w dniu 2016-07-20 20:06:12

Pomogłem?Daj SOGa

napisał(a)
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 6456 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52436
Ja byłem w Grudziądzu w centrum wozili nas do Grupy autobusem na zajęcia i wracaliśmy o 15

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

8 błędów, jakie mężczyźni popełniają na diecie 8 błędów, jakie mężczyźni popełniają na diecie Rosanna Cordoba - od blogerki modowej do modelki fitness Rosanna Cordoba - od blogerki modowej do modelki fitness Keith Rocheville - tata z nadwagą zostaje wojownikiem MMA Keith Rocheville - tata z nadwagą zostaje wojownikiem MMA Ronnie Coleman "The King"  - znamy datę premiery! Ronnie Coleman "The King" - znamy datę premiery! Pasztet warzywny Pasztet warzywny Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Zielona herbata chroni i odmładza skórę Zielona herbata chroni i odmładza skórę