SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 822241

napisał(a)
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 6456 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52436
Kazik92
Odebrałem dzisiaj karte powołania. 5 pułk strzelców podhalańskich, Przemyśl, ktoś coś może powiedzieć o tym miejscu?

Dawny polsko -ukraiński batalion nadal żyją mitem Kosowa gdzie jeździli co zmiana

Co do Zegrza to tam jest "ciężko" z jednego powodu pracują tam d****e.Kończyłem podoficerke w Zegrzu w 2004 roku i kilku chłopaków zostało na miejscu spotkałem ich jakoś rok temu na kursie i jeden się chwalił jak to znalazł schowany przez żołnierzy czajniki drugi z dumą opowiadał jak napisał meldunek na żołnierza za cywilne skarpetki i bielizne.Ręce mi opadły wyj**ałem ich w połowie posiłku mówiąc ze to stolik dla specjalsów i nie mają prawa tutaj jeść wstyt z takimi janami siedzieć na posiłku.

Uczyć sie tam i trenować bo wracam w lipcu z Iraku jeszcze rok i sie etat operatora zwolni

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 39 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2209
żeleś
Kazik92
Odebrałem dzisiaj karte powołania. 5 pułk strzelców podhalańskich, Przemyśl, ktoś coś może powiedzieć o tym miejscu?

Dawny polsko -ukraiński batalion nadal żyją mitem Kosowa gdzie jeździli co zmiana

Co do Zegrza to tam jest "ciężko" z jednego powodu pracują tam d****e.Kończyłem podoficerke w Zegrzu w 2004 roku i kilku chłopaków zostało na miejscu spotkałem ich jakoś rok temu na kursie i jeden się chwalił jak to znalazł schowany przez żołnierzy czajniki drugi z dumą opowiadał jak napisał meldunek na żołnierza za cywilne skarpetki i bielizne.Ręce mi opadły wyj**ałem ich w połowie posiłku mówiąc ze to stolik dla specjalsów i nie mają prawa tutaj jeść wstyt z takimi janami siedzieć na posiłku.

Uczyć sie tam i trenować bo wracam w lipcu z Iraku jeszcze rok i sie etat operatora zwolni

Żeleś a coś o Słupsku możesz powiedzieć? ;)
napisał(a)
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 6456 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52436
tam nie byłem i osobiście nie znam nikogo kto tam służy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 119
W Przemyślu jest spoko. Nikt nie będzie Cię cisnać.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 119
Czyli zaczynam się bać. A wie ktoś może co trzeba do Zegrza wziąć ze sobą ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 203
Ktoś do Brzegu?
2
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 98
To do Powidza?
napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1019 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16633
Hm nie wiem tak słyszałem, wszędzie jest nauka i dyscyplina ale jak czegoś chcesz to nie powinieneś,as narzekać tylko robić swoje, ja w Gołdapi jestem i też lekko nir jest ale daje rade i z siebie wszystko bo wiem.po co to robię ;)

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 515
Ulla1606
W Przemyślu jest spoko. Nikt nie będzie Cię cisnać.

Tym się nie przejmuję, wojsko to wojsko, tam nie ma miejsca dla pedałów w rurkach i ludzi ze słabym charakterem. Na samą myśl o złożeniu przysięgi rozpiera mnie duma, nawet żeby się waliło i paliło to do niej dotrwam.

Żeleś, mógłbyś mi napisać czy mogę do Przemyśla zabrać z sobą buty do biegania i suple, jest tam siłka? Ewentualnie salka do trenowania sportów walki
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3
Byl ktos w zamosciu i moze cos wiecej o nim powiedziec co i jak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness John David Glaude - od otyłego do bestii John David Glaude - od otyłego do bestii Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki