SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2145
Jeśli chodzi o laboratoryjne to masz :
1: Mocz
2.Morfologia + rozmaz
3. antyHCV
4. bilirubina / przy podwyższonym wskazniku USG jamy brzusznej
5. GOT - GTP
6. Hbs
7. Mocz na "n"
8. OB

Grupę krwi zrobią Ci przy okazji morfologi


Zmieniony przez - Styer w dniu 10/27/2017 8:17:16 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Ok, dzięki. Zdarza się że ktoś nie przechodzi badań okrwsowych zaraz po rozpoczęciu słuby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2145
Badania okresowe to nic innego jak medycyna pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
I na koniec jest jakaś komisja czy badania ocenia lekarz w jw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1156
Soldier89
Witam. Przeszukałem forum wzdłuż i wszerz ,ale brakuje mi jednoznacznej odpowiedzi poza tym te ,które odnalazłem są już trochę "wiekowe". Chciałbym podłączyć się pod pytanie o Komisje Lekarską w Bydgoszczy, jestem co prawda dopiero przed poradnią psychologiczną data 30.10.2017 r. ,ale wolę zaczerpnąć informacji przed ,a mianowicie:

1. Czy ktoś posiada lub pamięta godziny przyjmowania lekarzy? ( dzwoniłem ,ale nie uzyskałem takiej informacji)
- czy kolejność lekarzy jest dowolna czy ustalona? (jeśli dowolna to jaka sugerujecie aby załatwić całość 1 dnia) do Bydgoszczy mam ponad 400km
- co z badaniami wątrobowymi? Część pisała ,że ich już nie ma ,część ,że dalej są?
- co z dentysta? Wiem ,że jest dalej na wykazie ,ale jak to jest w Bydgoszczy? Ktoś wspominał ,że zniesiono.
- laryngolog( wiem,że skrzywienie przegrody nieupośledzające oddychania traktowane jest jako Z/N ) czy owe zaliczenie do kat " nieupośledzające" zależy od orzecznika i jego humoru czy jest jakaś norma bliżej opisana w ustawie?

2. Jeśli chodzi o badanie psychologiczne to czy jest tylko raven,badanie w ciemni i pozostale na refleks+ test 300pyt tak/nie czy może oprócz tego są także zadania matematyczne oraz obrazki plus ew inne? Przechodziłem już to badanie na SP (3lata) temu więc nie wiem czy coś sie nie zmieniło od tego czasu

Pozdrawiam ,czołem !



Zmieniony przez - Soldier89 w dniu 2017-10-27 15:51:41




Poszlo priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2145
Panowie ile dostaliscie czasu na załatwienie badań okresowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1296
Czy ktoś orientuje się jak wygląda procedura podpisania samego kontraktu do służby zawodowej a mianowicie czy dzień podpisania jest dniem rozpoczęcia służby czy zależy to od jednostki oraz kto i kiedy informuje nas o konkretnym zaszeregowaniu w jednostce i przydzielonym etacie? I jak jest z samym 1 dniem następuje uroczysty apel i jesteśmy przyjmowani-witani przez Dowódcę Jednostki czy tylko przez samego przełożonego na już docelowej Kompanii? Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe uroczysty apel,ciesz się jak cię nikt nie będzie gnoił pierwszy dzień a nie :D Podobno miesiąc wcześniej musisz się dowiedzieć ale może być i szybciej jak się zapomną(w MON-ie nie ma nic niemożliwego) Pierwszy dzień jest dniem kontraktu i masz go na 2 lata a potem za dwa lata idziesz (można pół roku wcześniej) i prosisz o kolejny kontrakt (maks 4/6 lat ale nie jestem pewien co do tych 6) i tak do śmierci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1296
Dobrze wiedzieć. Pytam bo doszukałem się takiego czegos-
Generalny Zarząd Zasobów Osobowych - P1
DECYZJA Nr 365/MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ
z dnia 26 października 2005 r.
w sprawie wprowadzenia zmian w Regulaminie Ogólnym Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Zestawieniu wzorów dokumentów do Regulaminu Ogólnego Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej

"583. Nowo przybyli do jednostki wojskowej żołnierze zawodowi meldują się u dowódcy jednostki wojskowej i następnie u bezpośredniego przełożonego.

584. Dowódca jednostki wojskowej przedstawia na zbiórce lub odprawie kadry nowo przybyłych żołnierzy zawodowych, wyznaczonych na stanowisko służbowe w tej jednostce wojskowej."

Dlatego pytam. Nie spodziewałem się konfetti i fajerwerków ,wręcz przeciwnie ,ale kto pyta nie błądzi.

Jeśli chodzi o etat to WKU podało tylko Kierowca / nie jest sprecyzowane jaki itp. Jednostka będzie czekać tylko na wyniki badani więc jeśli mieli by mnie poinformować to tylko w tym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co jest napisane a praktykowane to dwa światy :D Kurcze zapytaj jak będziesz dzwonił o jaki pojazd chodzi ale podejrzewam ze jak kierowca to pewnie C czyli STARA 266 albo Mercedesa Unimoga jak kierowca B to Tarpan Honker albo Mercedes Wolf no chyba że coś bojowego ale to byś raczej miał podane np. Kierowa BWP'aitd :) Ogólnie fucha dobra ale odpowiedzialna (bardzo dużo papierów i sprzętu)


Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-11-01 19:58:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium