SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1365192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
mi w wku mówili, że max do 12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
dają czas na zapoznanie.w zawodowej służbie nie jesteś już tak ciśnięty jak na sp,jest normalna atmosfera czasami aż sam zdziwiony jestem i ciężko mi się przyzwyczaić do tego.im szybciej ogarniesz regulaminy tym lepiej,prawo użycia broni pytają tylko na pododdziałach alarmowych ale każdy żołnierz to powinien umieć.ja dopiero po miesiącu dostałem pierwszą służbę.oddawaj honory,zwracaj się służbowo a wszystko będzie dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Ok, dzięki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
Jak to jest z tymi rotacyjnymi, mam na 10 dni wyjazd i się zastanawiam co zabrać z rzeczy które wziąłem po sp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94
Siema, a jak to jest ze służbą już na jednostce? Np typowy Zmech? Co tam się robi w ciągu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Jeżeli kontrakt na zawodowego mam podpisać na początku października to służbę zacznę od 1 listopada czy można rozpocząć służbę w trakcie trwania miesiąca?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
Na rotacyjnych dostaniesz prawie wszystko oprócz chyba przybornika do butów przynajmniej u mnie tak było.

Służbę możesz zacząć w środku miesiąca,nie ma na to reguły.ja zacząłem w ostatni dzień miesiąca np.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Geng za ten ostatni dzień miałeś zapłacone u byłego pracodawcy i z MON'u?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
W pracy mówili mi że oni zapłacą ale na wypłacie z monu było widać że mon zapłacił.a czy pracodawca zapłacił to nie wiem bo paska nie widziałem z wypłatą tylko tyle co na koncie a tam nie ma wyszczególnione.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Bo ja startuje od 18 i niby pracodawca musi zapłacić, ale ciekawy jestem, czy zapłaci stary pracodawca, MON, czy ten i ten
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

Wiecej