SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 546
sten95
Szczerze mówiąc to wiele mi rozjasniles tą wypowiedzią. Chyba zrobię tak jak mówisz, zacznę od Opola. Podobnie doradzał mi mój dowódca plutonu z sp. Opowiadał, że ma tam kumpli i naprawdę jednostka jest warta polecenia. Dzięki wielkie ;).


Moj wujek robil tam,bardzo przyjemna atmosfera i polecaja. Kolega tez wlasnie czeka na orzeczenie lekarskie i idzie do Opola. Ja wybralem Klodzko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 54 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 721
Witam mam pytanie odnośnie Ćwiczeń rotacyjnych w grudniu 2016 roku skończyłem SŁUŻBĘ PRZYGOTOWAWCZĄ i teraz od 20.03.17 mam cwiczenia rotacyjne chciałem sie dowiedzieć na czym to polega jak to wszystko wygląda co sie tam robi itp, ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
żeleś
Geng
żeleś
Geng
byłem dzisiaj na kwalifikacji na zawodowego,zdawałem wf,zaliczone.na stronie wku i stronie jednostki informacje że są etaty a przychodzi co do czego to brak etatów,po co to pisać że są jak nie ma?"niech pan odzywa się za 2-3 miesiące może coś się ruszy"


Gdzie się starasz?
Strony są rzadko kiedy aktualne najlepiej numer do S1 i gnębic telefonami


15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 16 Dywizji Zmechanizowanej


Fajne miasteczko byłem pare razy kilka osób było ze mna na zmianie w Iraku (2007 ) jak jeszcze pułk pod nieistniejącą juz 1 dywizje podlegał


mam zamiar podnieść prawo jazdy z C na C+E i może wtedy nastąpi przebicie,ale w kwietniu i maju mam rotacyjne więc to wydłuży mi trochę wszystko w czasie ale trudno.choć mam świadomość że jak pójdę na kierowcę to ciężko będzie o przebicie gdziekolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 898
Mam pytanie odnośnie badan lekarskich na zawodowego żołnierza, czy z moczu robią tylko narkotesty czy jeszcze sprawdzają ilość wydalanych składników z organizmu itp? Proszę o odpowiedź kogoś kto jest pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 218
Witam, w razie propozycji SP jako kierowca albo w ŻW to co lepiej wybrać ? i po czym większe szanse na zawodowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1744
Jak trafisz jako kierowca do CSLogu w Grupie kolo Grudziadza a pewnie trafisz to tu jest raczej spoko, nie ma wielkiej spiny, nie cisna, raczej kazdy weekend w domu, a kierowcow C, C+E niby wojsko potrzebuje ale roznie to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
na SP to jest wszystko jedno gdzie pójdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 618
Moze ktos cos powiedziec o stanowisku strzelec-radiotelefonista w zawodoowej sluzbie ? Fajna fucha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 678 Napisanych postów 6777 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66823
zależy od jednostki
3

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14881
Startuje ktoś na wrześniowy turnus?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium