SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Słodzik -gdzie nabywacie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1763

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2257
Cały czas do potraw dodawałem miodu ewentualnie na ,,gorzko"" wiec postanowiłem zainwestawać w słodzik . Ale mam takie przekonanie Ze owy słodzik do droga rzecz do nabycia w aptece.Czy wy kupujecie słodziki w aptece jesli nie to zapodajcie jakieś ciekawe produkty cene no i gdzie dostane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2744 Napisanych postów 63583 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 523907
w każdym spożywczym dostaniesz
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3922
Kaufland,Carrefour,Tesco,Real,Lidl,osiedlowy spożywczak.. :] itd.

Wszyscy dążymy do tego co zakazane..

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2257
no dzięki wiem już gdzie szukać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny.

Następny temat

30 km tygodniowo???

10 najważniejszych wydarzeń w 2017 roku na SFD 10 najważniejszych wydarzeń w 2017 roku na SFD Trening na 2 godziny tygodniowo Trening na 2 godziny tygodniowo 9 wskazówek na masę dla ektomorfika 9 wskazówek na masę dla ektomorfika Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D Co jeść, żeby lepiej spać? Dieta na bezsenność Co jeść, żeby lepiej spać? Dieta na bezsenność Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein