SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodzik - jaki kupić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, chciałbym zakupić jakiś słodzik żeby nadać trochę słodkości swoim potrawom bez używania zwykłego cukru.
Czytałem ostatnio sporo o słodzikach i dowiedziałem się, że najlepszym wyborem będzie stevia. Pochodziłem dzisiaj trochę po różnych sklepach, ale nie znalazłem żadnego słodzika na bazie stevii.

Moje pytanie brzmi: czy ten słodzik będzie się nadawał http://allegro.pl/promocja-40-stewia-slodzik-400tab-reba98-stevia-i3241736429.html ?

Jest tutaj 400 tabletek za dość przystępną cenę. Opłaca się go zamówić? A może polecicie coś lepszego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
poszukaj na allegro stevie w proszku. są rowniez dostępne w duzych sieciach hipermarketów (real, auchan, etc), na ogól na dziale obok cukru lub pólkach ze zdrową zywnością

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6805
tylko w niektórych "steviach w proszku" jest tylko 3% jej a reszta to jakiś inna substancja słodząca nie zbyt dobra

AG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamówiłem wczoraj słodzik na tej aukcji: http://allegro.pl/naturalny-slodzik-stewia-stevia-reba-98-200-tabl-i3194181654.html
Będzie się nadawał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6805
Będzie

AG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Dużo kalorii

Wiecej