SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodycze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 388
Witam , mam zamiar ułożyć sobie dietę i liczyłem wstępnie , że bede potrzebował około 4000 kcal , nie mam zamiaru jeść żadnych tuńczyków w olejach itp., a patrząc na wasze tematy nikt nie ma w swojej diecie słodyczy , czemu ?? Przecież np.taki baton Knoppers w 100g ma 528kcal , 8g białka , 32g tłuszczu i 52g węglowodanów , no i w nim znajduje się wszystko co jest potrzebne do robienia masy. Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
tylko ze bialko z groszku to hu*owe bialko :D a co do batona to na redukcji moze i robi wiele na sile to nie wiem ale u mnie na masie nie skodzi wcale pozatym jajka jem smażone ryby smażone piersi kuraka smażone i też nic mi ine jest

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
kolego wlasnie te tluszcze sa zle a slodycze to puste kalorie

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
bo te substancje sa z***ane
wytlumacze ci to po twojemu
to tak jabys jadl batona z lider szajsa
a snikersa czy twixa
albo mrozonke ze sklepu obok albo za***isty obiad w restalracji

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kecik nie oslabiaj mnie poczytaj i sie domysl dlaczego slodycze dadza ci mase ale tluszczowa a zdrowe produkty dadza mase duzo mniej tluszczowa wiec poczytaj

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
wieswz czym sa wartosci odzywcze ??:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
mysle ze chlopak zrozumial wiec spokojnie poprostu albo to sezonowec albo poprostu chce zaczac pakowac i sie pyta
kurva pyta to brzydkie slowo

Zmieniony przez - TyToNieJA w dniu 2008-06-19 15:26:30

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
niech ułozy sobie diete z samych slodyczy i zobaczymy jakiej masy nabierze

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ja sie tam nie smieje sam kiedys myslalem ze wegle weglom rowne

ale to o co pytasz to cukry
wpisz cukry w wyszukiwarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
albo cukry + tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 388
Nie udawajcie teraz wielkich znawców , wy zapewne też na początku byliście zieloni i , zadawaliście full pytań , heh i też zauważyłem coś na tym forum , jak ktoś coś napisze i to już jest zrozumiałe to i tak 10 osób musi to powtórzyć i dodać swój tekścik , a tak co do kalorii to ciężko będzie 4000 kcal wchłonąć w ciągu dnia ;/ jedynie pozostaje wcinać dużo białka w serwatkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
co jak co jestem na masie i prawie codziennie jem jednego batona kit kat i nic mi nie jest :) ew. czasami jakiegos loda wkoncu sa wakacje :P

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężki problem

Następny temat

woda.... help

WHEY premium