SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słabo wyczuwalny puls.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Witam forumowiczów! ;)

Przez ostatnie kilka dni obserwuję u siebie słabo wyczuwalny puls. Przeważnie rano jak się obudzę no i czasami w ciągu dnia, gdy dłużej siedzę / leżę. Słabo wyczuwalny dlatego bo w ogóle nie czuję, że bije mi serce, dopiero jak złapię się za serce to wtedy czuję takie słabe skurcze. Puls poranny mam 64 ud./min, a ciśnienie dziś tuż po przebudzeniu miałem 98/52.
Jeżdżę też na rowerze. Przez ostatnie dwa tygodnie wprawdzie nie jeździłem, ale wcześniej potrenowałem w ciągu dwóch tygodni przez 12,5 godziny łącznie.
Wracając do tego słabo wyczuwalnego pulsu - w ciągu dnia kiedy dłużej posiedzę to robi mi się zimno, mam zimne ręce no i czasem też jest mi w stopy zimno.

Nie wiem po prostu czy to powód do niepokoju czy też nie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Być może jesteś zombie. Musisz to ustalić z lekarzem, ale prawdopodobnie zmartwychwstałeś i zamiast krwi masz zieloną plazmę, która wędruje po organizmie bez udziału serca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
albo moze zazywasz heroine? i ciało ci sie "troche wycisza" w tedy zkonsultuj sie z monarem... a przypadku opisanego przez kolege wyzej polecam konsultacje z grabazem albo ksiadzem odpowiedzialnym za pogrzeby a nie z lekarzem...

a tak na serio to masz ewidetnie problem z krazenim krwi... wiec tak czy siak idz do lekaza a nie pytaj sie na forum bo moim zdaniem to mocno osobisty przypadek ewentualnie mozesz poszukac jakiegos suplementu diety lub zkorygowac zupelnie swoje odrzywianie to na pewno pomoze troche... ale nie sadze zeby to sie wyleczylo w ten sposob...

ps. nie wiem co z heriona czy plazma czy nawet twoim pulsem ma wspolnego jazda na rowerze...

chodz herioine i plazme jeszcze jestem w stanie jakos zrozumiec....

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Nie mam nic wspólnego ani z heroiną ani nie jestem zombie. Zakładając temat liczyłem na odpowiedzi, a nie parodię odpowiedzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
E pan kolega Eoghan jest w stanie nietrzeźwym czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
to dostales odp... idz do lekarza bo nie sadze zeby kto kolwiek na forum potrafil powiedziec co ci jest jak cie nie widzi inna sprawa ze chyba niewiele z uczestnikow tego forum jest specjalistami od pulsu i krazenia krwi...

poza tym nie sadze alby kolaze pomogli ci z tym...

wiez z praca serca nie ma zartow... wiec jak bysmy zaczeli ci pisac zeczy w stylu zacznij wiecej jezdzic to przez wysilek podniesiesz soebi cisnienie to by moglo odbic sie bardzo zle na woim zdrowiu o ile to cos powaznego

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Teraz już lepiej. Temat stworzyłem no bo uznałem, że może ktoś miał coś podobnego albo mniej więcej się orientuje co to może być. Ok, to pójdę do lekarza no i zobaczę co mi powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Ostatnio nie piję alkoholu. Dostałeś odpowiedzi na takim poziomie na jakim było pytanie, w dodatku nie za bardzo w odpowiednim dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Ok, ok... Rzadko kiedy bywam na tym forum więc nawet dokładnie nie wiem w którym dziale mam pisać. A co do pytania to było zwyczajne... Dobra, do lekarza pójdę jak to się nie zmieni no i zobaczę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Butki

Następny temat

Pochwal sie swoja maszyna

Wiecej