SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sąsiadwroc/ Blog / Redukcja: 12 kwietnia 97kg - 31 sierpnia 82kg - pds. strona 27,

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
tussipect jest i w tabletkach i bardzo dobrze wchodzi

ale ta z ma huangu jest ok, tylko problem polega na czym innym - oficjalnie nie ma w sprzedaży spalaczy na efedrynie... dlatego nikt Ci nie zagwarantuje, ze to co kupujesz ma faktycznie taki skład jak na etykiecie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
dlatego ja bym wolal brac tussi i nie ryzykowac

thyro jeszcze ludzie chwala

ale fakt faktem zdecydowana wiekszoswc efektow zalezy od tego co mamy w glowie nie chodzi mi o proznie tylko o same blokady psychiczne, zniechecenie itd

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Dzień kolejny. Waga stoi na tych 85-86kg (waga made in Ikea ). Dietę trzymam.
A właśnie, choć waga stoi mam wrażenie, że mój wygląd się poprawia.
Zauważyłem, że na bicepsach zaczynają mi się pojawiać pierwsze oznaki rozstępów. Muszę zrobić pomiary, może dlatego waga się trzyma, że doszło mi jakimś cudem czystej masy ???
Co do karnityny, którą zakupiłem ostatnio to biorę 4g w DT i 2 DNT.
Może i wyrzucenie w błoto kasy, ale dla własnej satysfakcji i tak ją skończę.
Tak czy siak, nie wiem czy to jej zasługa, czy to siła sugestii, ale od 2 treningów mam lepszą wydolność. Potrafię intensywniej np. robić aeroby po treningu. Wczoraj sam siebie pobiłem już
A na drugi dzień czuję się jakbym wogóle nic nie ćwiczył. Nic nie boli.
Więc git.
Choć może to być zasługa TSE. Rano biorę 2 kapsy na czczo. Jak dojeżdżam do pracy to już mnie zaczyna fajnie pobudzać, aż się chce pracować
Potem biorę też 1 kapsa we wczesnych popołudniowych godzinach.
Jest ok.

Wróciłem do białeczka z Olimpu. Sorki, ale jednak Ostrowia nie ma co się z nim równać. Cena ceną, ale doznania smakowe też są ważne.

Ostatnio byłem u największego dystrybutora na Dolnym Śląsku. Pytam go:"widzę, że macie białko Oxy-Gen, a Ostrowii nie, tak między nami jak to jest z tym Oxy-Genem ? Wałek czy nie ? "
A oni mi na to, że Ostrowia jest robiona z odpadków, a Oxy -Gen jest jak najbardziej ok.
Na to ja, że coś za tanio jak na zrobienie dobrego białka serwatkowego.
A oni, że wcale nie.
Cóż, pomyślałem, zależy który PH więcej da gratisów

Nie ważne jak jest zdecydowałem, że nie będę już korzystał z ani jednego źródła białka z firmy wyżej wymienionych.
Pierniczę, doznania smakowe też są ważne. A Ostrowia szczególnie z wodą jest jak zwrócony dziecięcy obiadek

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
bardzo mozliwe ze troche wody zzuciles i miesa nabrales, wszystko jest mozliwe jak sie czlek spali zrob wreszcie te pomiary i daj stare/nowe fotki bo cos w kulki za bardzo lecisz

ja od jutra zaczynam tse, jak nie pokopie to przezucam sie na tussi ile docelowo bedziesz bral ?

hrr ostrowia jest dobra ale nie sama tylko np z ionto vitala ktore ma super smaki. oxygen to syf no i firma krzak takze nie polecam

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Ok ok... zrobię te pomiary i fotkę cyknę. Może dzisiaj uda mi się wygospodarować czas na to. Sam jestem ciekaw czy wizualnie widać jakąś zmianę.
Dzisiaj w pracy sekretarka powiedziała:"ale Pan schudł, co Pan robi ?". hrhrhr
Ostrowii o Oxygenowi mówię papa.

A co do TSE. To docelowo 4 kapsy chcę zarzucać. Na razie 3 przez tydzień.
4 i nie więcej, to i tak 400mg kofeiny, a ja rano jak wstaję muszę w wannie kawkę wypić, więc to też trzeba doliczyć.
Ciśnienie ok. Samopoczucie Ok.
Co ważne. Miałem kiedyś problemy z kwasami żołądkowymi. Pomogły mi pompy protonowe (mniemam, że wiesz o czym mowa Everr ), nie mogłem pić kawy. Za każdym łykiem objawy wracały.
A gdy zarzucałem TSE nic mi nie było. Ciekawe nie ?
Ale wtedy brałem to na rozbudzenie poranne

edit: wymiary zaktualizowane. 10cm w pasie mnie cieszy, ale jeszcze 10 by mnie uszczęśliwiło.


Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-07-03 16:31:13

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hrrr ja wlasnie mam cos ostatnio z brzuchem nie halo ale nie wiem czy wina supli czy co. predzej tego ze ciagle teraz jem, spie, sram i zyje w biegu ja tse zaczne od 4 a planuje skonczyc na 6, ale pewnie predzej na tussi dalej polece bo szkoda mi na tse kasy

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3108
mam podobnie, ile ważyłeś na tej focie?
ja akurat chcę tak się redukować, żeby nie podnosić 50 kg w porywach, tylko jak najwięcej mięsa oszczędzić i nie chodzić wiecznie słabym i sennym. To tylko wyniszcza psychicznie.To już przerabiałem.

najdziwniejsze jest to, że bary, łapy i klata (podobna budowa cycków jak u Ciebie) jako tako wyglądają, natomiast bęben mam jak u 40 letniego piwosza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
mam podobnie, ile ważyłeś na tej focie?

Ważyłem ponad 96kg.

ja akurat chcę tak się redukować, żeby nie podnosić 50 kg w porywach, tylko jak najwięcej mięsa oszczędzić i nie chodzić wiecznie słabym i sennym. To tylko wyniszcza psychicznie.To już przerabiałem.

Powiem Ci, że ja kosztem siły i ciężarów, zdecydowałem się na skrócenie przerw i trzymanie tętna w okolicach 140 uderzeń.
Mięśnie pieką jak cholera nawet jak targam 50kg.
Co do zmęczenia, to TSE i sporo kawy, magnezu, trzyma mnie w pionie. Jak na speedzie do samego wieczora. Na treningach czuję jak wytapiam kalorie


najdziwniejsze jest to, że bary, łapy i klata (podobna budowa cycków jak u Ciebie) jako tako wyglądają, natomiast bęben mam jak u 40 letniego piwosza.

hm...powiem Ci, że u mnie jest też coś takiego dziwnego w budowie. Może po prostu już tak jest. Pamiętam, jak ważyłem parę lat temu 75kg i tłuszczu było bardzo niewiele, to i tak gdy stałem wyprostowany, to koszulka odstawała na brzuchu. Normalnie jak napompowany, zamiast płaski.

Kiedyś czytałem, że niektórzy kulturyści mają też takie problemu, bebech im odstaje jak piłka. Chyba Paul Dillett miał coś takiego. Tylko, że różnica jest taka, że oni to "kulturyści" a ja to ja
Więc raczej z tym się pogodzę, tak jak z tym, że mam nierówne obojczyki i lekką lordozę w dolnym odcinku kręgosłupa
Nobody's perfect

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3108
przed matura, kiedy w ogóle nie ćwiczyłem ani nie biegałem wyglądałem lepiej niż po 3 latach ćwiczeń, kiedy sie zrobiłem lekko kwadratowym słoniem.

najlepsze jest, że w ogóle nie palę, piwo sporadycznie (jedno, dwa na tydzień w porywach) ani nie biorę żadnych używek, odurzaczy

natomiast mam słabość do słodyczy, jak nie w******lę czasami tabliczki czekolady to łapię dziwne stany lękowe ^^.Uwiebiam słodycze, dałbym się za nie pochlastać.

a przy tym mój organizm jest jak śmietnik, wszystko co w niego wrzucasz zalega, nieważne czy to zdradzieckie węgle, czy błogosławione białko ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3108
z bebechem u mnie dziwna sprawa, słyszałem, że od ćwiczeń mięśni brzucha może talia się srogo poszerzyć, jak chodzę to brzuch mam naturalnie lekko wciągnięty i wygląda to jako tako, ale jak go napnę to wyglądam jak baba w ósmym miesiącu ciąży. Nie wiem, czy ja chory jestem, czy po prostu taka moja uroda

zbity w budowie jesteś, ja bym Ci nie dał więcej niż 85 kg na tej focie albo mięcho Ci tak waży
brzucha ogólnie też nie widać, pas wygląda dobrze.

Zmieniony przez - ples w dniu 2007-07-03 21:55:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrzywki, czy nie zaszkodzi ?

Następny temat

łamana czy prosta

WHEY premium