SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba poczatkujacy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

w załaczniku

Wiek

18

Waga

80

Wzrost

180

Staż treningowy

chyba słabo opisałem wyżej

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Mało ale regulatnie

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

nic

Możliwosci finansowe

50 zł na miesiac max

Cel/problem/opis

Z Tłuszczu na mase mięśniowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 389
Witam chciałbym radykalnie zmienić swoją sylwetke ponieważ jestem troche zapuszczony . Wiek 18 Waga 80kg kondycja no 5 km przebiegne wiec załamki nie ma . Masy miesniowej jest mało tłuszczu jest tyle że pół afryki bym wyżywił .
Planuje zrobić biceps klatke i oczywiscie brzuch to z nim jest najwiekszy problem .
Aktywność fizyczna Rano 3km pieszo na czczo i po południu 3km . To na zrzucenie tłuszczu
Siłownia 45 min trenuje biceps triceps i klatke
W domu 40 min głosnie podnoszenie hantli 4x20 na jedna reke 6kg hantla nie przesadzam z ciezarem bo z tego co wyczytałem lepiej mniej założyc a lepiej i wiecej zrobic :P Do tego troche równych cwiczen niezbyt sensownych .
Co polecacie aby w ciagu 5 miesiecy zrobić troche rzezby i spalić te 10KG bez utraty miesni .


Podobno te równe specyfiki Muss Up i inne chemikalia coś daja . Szczerze nie jestem za tym ale jestem skłonny spróbować bo jak narazie po 2 miesiacach cwiczen 0 efektów . Jaki specyfik polecacie aby zrobić sobie troche masy miesniowej żeby było w czym rzeźbić ale nie zrobić masy tłuszczowej . Podoba mi sie działanie tego specyfiku https://sklep.sfd.pl/Olimp_AAKG_7500_Extreme_Shot-opis26239.html . Lecz nie wiem na ile jest on skuteczny , i czy nie bedzie skutków ubocznych .



Ps chce dojść do miej wiecej tego http://ri.pinger.pl/pgr368/2b9589b3002bf2eb50955066/brzuch-facet-gif-gif.gif potem już z górki tylko masa mięśniowa .


Zmieniony przez - OneMoment w dniu 2014-11-04 15:38:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1826
Najpierw musisz coś mieć żeby dojść do takiego czegoś. Masuj, bo miecha jest mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dietka, i masa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 389
Wiem że mało masy mięśniowej ale pytanie jakie najlepsze ćwiczenia i te chemikalia odrzywki preparaty itp coś daja ? I jaki najlepiej wydaja mi sie że najlepsze beda te NO azotowe ale nie wiem czy dobrze myślę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 448
Gainera kup i niećwicz tylko tego samego ćwiczenia przez nwm 15 minut tylko zmieniaj różne ćwiczenia na bic klate itd..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z redukcją i sportem?

Następny temat

moze byc taki plan?

WHEY premium