SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba i utrata tłuszczu: ) pomocy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

89

Wzrost

173

Staż treningowy

redukcja

Obwód pasa

110

Obwód klatki piersiowej

94

Obwód uda

25

Cel/problem/opis

nadwaga chcę żcucić pare kg nie musze nabrać siły chcę stracić tłuszcz chociaż pare kg proszę o pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 107
Witam chciałbym aby ktoś mi tu pomógł PROSZĘ NIE DAWAĆ LINKÓW TYLKO POMÓC W TYM CO CHCĘ . To tak mam 16lat 173 wzrostu i ważę 90kg masakra i chcę ćwiczyć na utratę tłuszczu + abym miał siłe. Chciałbym aby ktoś mi poprawił trening tak aby był dobry nie chce FBW!
1 dzień
-Trening bicepsów - Uginanie przedramion ze sztangielkami z supinacją
--Trening bicepsów - Uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano.
--Trening tricepsów - Wyciskanie francuskie hantli jednorącz
2dzień
--Trening barków - Wyciskanie sztangielek .
--Unoszenie hantli przodem (Barki)
--Trening barków - Unoszenie sztangielek w opadzie

3dzień
--Trening klatki piersiowej - Rozpiętki na ławce poziomej.
4 dzień
--Trening nóg i pośladków - Wykroki ze sztangielkami
--Trening nóg i pośladków - Wspięcia na palce stojąc.
--Przysiad z hantlami

5dzien;
--Trening pleców - Wznosy barków "szrugsy".
--plecy Wiosłowanie sztangielkami stojąc

Mam taki plan aby ćwiczyć proszę go jakoś pozmieniać czy coś chodzi mi żeby wykonywać takie ćwiczenia tylko nie wiem ile powtórzeń i ile seri i jakie przerwy miedzy seriami PROSZĘ O POMOC!! nie dawać linków.Do tego czasu ćwiczyłem 4serie po 10 przerwy 1-2minuty lecz to raczej źle dla tego proszę was o pomoc jak go zmienić żeby spalał się tłuszcz czyli trening na rzeźbe a nie na siłe/mase.

PROOOOSZĘ O POMOC!!! NIE CHCĘ FBW PAMIĘTAJCIE @@
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
trening beznadziejny jak chcesz cwczyć splitem to ułóż trening w takim podziale na grupy
pon: klata bic
wt plecy
czw barki bic
pt nogi

na duze grupy daj 12-16 serii na małe 9serii

wklej jak to widzisz z poszczególnymi cwiczeniami

i zebyś wiedział zeby redukowac trzeba miec odpowiednia diete i ruszac sie , bo trening podczas masy i redukcji moze wygladac tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Trening j/w Lub
pon klata przód i bok barków
sroda plecy+ tylni akton barków
piątek ramiona
sobota nogi .
Jak tam wolisz . Do tego aeroby 3-4x w tygodniu i DIETA DIETA I JESZCZE RAZ DIETA .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Bez diety to mało kilogramów schudniesz albo wcale. Znajdź sobie pierwszą wizytę Jasia na forum. Nogi jeśli chcesz robić to rób na razie bez ciężarów aby nie nabawić się kontuzji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC - NABRAĆ MASY , SZYBKO!

Następny temat

Mój trening do oceny.

WHEY premium