SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
Witam wszystkich i proszę o szybką, fachową odpowiedz bez zbędnych pobocznych pytań o dietę że to podstawa to wiem uczyłem się w tym kierunku kilka lat na instytucie kultury fizycznej .
Chciałbym trochę się wyciąć a nigdy tego nie robiłem bo nie było potrzeby, chciałbym w miarę możliwości utrzymać wagę zabezpieczyć mięśnie antykatolikami w tym celu będę brał jabłczan kreatyny żeby bicki nie spadły haha. Chciałbym abyście polecili mi jakieś dobre suple. Czy są jakieś suple które od razu angażują spalanie tkanki tłuszczowej od pierwszej minuty treningu bo jak wiemy organizm nie pobiera od razu energii z tłuszczu tylko z węglowodanów itd i czy właśnie jest coś co zmusza organizm zęby pobierać energie od razu z tkanki tłuszczowej ?????
I co myślicie o l-karnitynie czy sie nada do mojego przypadku ?
Czekam niecierpliwie na odp. pozdrawiam ;)

ADRIAN TIGER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
co do l-karnityny to strata kasy
https://www.sfd.pl/L_Karnityna_nie_spala_tkanki_tłuszczowej-t675998.html

co do reszty tematu .. jak chcesz uzyskać fachową odpowiedź ukierunkowaną na Ciebie
(a nie post typu " kup to i to")
wypełnij:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Niestety nie ma tak kolorowo jezeli chodzi o suple. Trudno bedzie zestawic substancje ktore by przestawily zwrotnice tak szybko.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
Żadnych supli nie brałem przez cały rok i nigdy spalaczy teraz będę brał tylko creatyne carbo białko, witaminy z minerałami oraz muscle pharm assault i oczywiście jakis spalacz polecony przez was mile widziana jakaś propozycja z olimpu bo punktów mi sie nazbierało to bym wymienił ;P.
Wiek 24 waga 98 wzrost 188 staż około 5 lat teraz była roczna przerwa podyktowana kontuzją ale już się przygotowałem do hardcorowych treningów.
cel w miarę możliwości utrzymać wagę pozbywając się tłuszczu
W skrócie Dieta będzie bogata w białko i odpowiednią ilość węglowodanów do jego przyswojenia kcl nie będzie zbyt mało ale będą hardcorowe treningi dużo pływania itd. Bo tak jak wspomniałem nie chcem się wysuszyć ale pod modelować sylwetkę najlepszy układ mięśnie za tłuszcz hahahahahahahaha i do tego potrzebny dobry spalacz ale żeby serce mi nie staneło ;P


Pozdrowienia i czekam na jakieś fajne odpowiedzi i rady

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
No i czy jest cos takiego co wgl przyspiesza czas kożystania z sasobów tkanki tłuszczowej ale może nie od pierwszej minutu ;P

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 642
Z tego co piszesz można wywnioskować jedynie że w ogóle nie wiesz o czym piszesz. Z tymi suplami dodasz do swojej diety tylko setki kalorii podlejesz się wodą i nic więcej. Carbo na redukcji to jakiś absurd. Assault odrazu został sobie na masę a zamiast tego jakiś spalacz z stymulantami.

Popraw swoje życie poprawiając siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
Setki dobrze że nie tysiące kalorii haha i wiem co pisze, gdzie ty widzisz te kcl co ??? zaleje się wodą po jabłczanie serio ?? a mi się wydaje że zabezpieczenie mięśnie przed katabolizmem ;P redukcje zrobić można nawet jak będziesz jadł ptasie mleczko zamiast obiadu najważniejsze żeby spalić więcej kcl jak dostarczysz taki tam sekret ;) Jedyne o co prosiłem w poście to dobry spalacz najlepiej z olimpu choć jak dobry to może być też inna firma ;P Niech moc będzie z wami

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
Jeśli w taki sposób podchodzisz do sprawy to kup:
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html

i tyle.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Ptasie mleczko zamiast obiadu? W takim razie w nocy przychodzi duch i zabiera nam fat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
nie no taki przykład tylko dałem może ekstremalny ;P duch nie zabierze tłuszczyku tylko ciężki trening ale mówiąc szczerze wiem ze bardzo ciężko jest dużą nadwyżkę kcl spalić ;) i tak nie lubię w ogóle słodyczy

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
poczytałem opinie i produkt fajny myślisz że taka dawka kofeiny nie bedzie sie gryzła z creatyną ?

ADRIAN TIGER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na mase i rzeźbę

Następny temat

Co brać na problemy z zasypianiem?

WHEY premium