SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Rzeźba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1338

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Witam!!!

mam pytanie a raczej prosze o pomoc!!
Cwicze ok 9 miesiecy na poczatku w domu teraz mam do dyspozycji siłownie i jak do tej pory nie myslałem o odzywkach badz suplementach
od początku cwicze na rzeźbe efekt jest ale nie taki na jaki czekam wiec prosze o pomoc.
Co na początek bedzie dla mnie dobre??
za pomoc z góry dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5645 Napisanych postów 138128 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 943322
napisał(a)
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4479 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54203
napisz czego oczekujesz "ćwicząc na rzeźbe" bo moze chodzi ci o spalenie tłuszczu ?

Sklep.Sfd.Pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
nie chce spalic tkanki tluszczowej zreszta po moich pomiarach widac ze nie ma juz co spalac:P

1 .WIEK: 18
2 .WAGA: 75
3 .WZROST: 185
4 .WYMIARY:
-Biceps: 36
-Klata: 108
-Udo: --
-Talia:--
5 .STAZ NA SILOWNI: cwicze regularnie 9miesiecy
6 .CEL SUPLEMENTACJI: uzyskanie rzezby
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: brak
8 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): szczupły
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:
-Przysiad:
-Mc:
11 . Czy masz dietę? jem jak zawsze i jestem zadowolony
oczywiscie dla zdrowia to warzywa owoce
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 696
w jaki sposob, przygode na silowni zaczyna sie od robienia rzezby?? ktos kiedys powiedzial: zeby zrobic rzezbe, trzeba miec miesnie...
napisał(a)
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4479 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54203
rozumiem ze zalezy tobie na uzyskaniu suchej masy mieśniowej bo rzeźbić faktycznie jeszcze nie ma specjalnie z czego.

Musisz sie bardziej przyłożyć do diety przedewszystkim - ewentualnie uzupełniać braki odżywką białkową.

Co do supli to juz moznaby cos wymyslec jakis cykl kreatynowy - zależy też od funduszy

Sklep.Sfd.Pl

napisał(a)
Początkujący
skupiłbym sie bardziej na diecie bo odzywka bialkowa odpada
javascript: test('');
bo nie moga spozywac białkowych produktow w wieszych ilosciach
tzn. w ciagu dnia moge np wypic szklanke mleka czy jogurt i smialo cos jeszcze balkowego
ale nie moge znowu przesadzac bo grozi mi to wysypaniem na twarzy trodzikow javascript: test('');
wiec jesli mozna doradzic to jaka diete mialbym zastosowac i moze do tego jakis suplement??
napisał(a)
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
masz uczulenie na białko ? czy moze poprostu na kazeine bądź laktoze ? byłeś u lekarza z tym czy sam sobie to zaobserwowałeś ? Ciężko jest budować mieśnie nie mogąc spożywać wiekszej ilosci białka - zwłaszcza jak chcesz budować suchą mase.

Zmieniony przez - Danielos40 w dniu 2008-05-08 15:45:36

Sklep.Sfd.Pl

napisał(a)
Początkujący
sam to zaobserwowałem bo spozyciu w duzych ilosciach produktow bilakowych:(

czyli dieta by mi sie przydala:P
prosilbym o rozpiske diety ktora bybyla dla mnie bezpieczna i zdrowa:)

z gory dziekuje
napisał(a)
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
looknij do działu odżywianie - tam ci pomogą, ale cieżko ci bedzie ograniczac ilosć białka w diecie chcąc budować suchą mase.

Pozdrawiam !

Sklep.Sfd.Pl

napisał(a)
Początkujący
ok dzieki za pomoc:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta pytanko

Następny temat

cell fuell ergopharm????

Paweł Głuchowski wraca do gry! Paweł Głuchowski wraca do gry! Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Nie żyje Tim De Wever Nie żyje Tim De Wever Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Ciasteczka owsiane Ciasteczka owsiane