SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba!!!!!!!! Pomocy!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO DOBRA CZY TO JEST DOBRA DIETA NA RZEŹBE???? RANO TALERZ PŁATKÓW OWSIANYCH Z MLEKIEM (PRAWIE PEŁEN (BEZ CUKRU)
POTEM OKOŁO O 10. 30 JOGURT NASTĘPNIE O 13.00 30g ODRZYWKI BIAŁKOWEJ I O 14 NA SIŁOWNIE!!! POTEM W DRODZE DO DOMU PO SIŁOWNI (MAM JAKIEŚ 3 KILOSY) KUBUŚ MAŁY POTEM W DOMU OKOŁO 16.00 3 JAJKA BEZ ŻUŁTEK (ZNACZY Z 1 ŻUŁTKIEM) A NA KOLACJE 18.00 - 19.00 CYCKI Z KURCZAKA GOTOWANE I TROCHE ODŻYWKI BIAŁKOWEJ. TAK DLA WIADOMOŚCI TO MAM OKOŁO 175 CM WZROSTU BUDOWE NORMALNĄ I OKOŁO 70 - 80 KG WAGI (POZATYM MAM TEŻ NIEBIESKIE OCZY ). CO DWA DNI JEŻDRZE ROWEREM OKOŁO 8 - 10 KM I CHODZE NA SIŁOWNIE 5 RAZY W TYGODNIU TO JEST OD PON DO PIĄTKU A W SOBOTE I NIE MAM WOLNE( I SIE OPYCHAM SŁODYCZAMI )!!. gŁÓWNY CEL JAKI PRZED SOBĄ POSTAWIŁEM TO WYGLĄDAJ JAK JOAN CLODE VANDAME ALBO ROBOT T1000 . OZNACZA TO ŻE CHCEM SCHUDNĄĆ BO MASY MIĘŚNIOWEJ JUŻ NABRAŁEM I WIĘCEJ MI NIE POTRZEBA TERAZ CHCEM TŁUSZCZ ZŻUCIĆ I NIE POPAŚĆ W NADMIERNY KATABOLIZM!!!. SŁYSZAŁEM ŻE MIESZANINA KOFEINY I ASPIRYNY POMAGA W TYM ALE NIE WIEM CZY TO ABY ZDROWE (A WŁAŚNIE NIE KOKSUJE NO TO CHYBA WSZYSTKO aCHA JESZCZE ZNA KTOŚ TABELE Z ZAWARTOŚCIĄ BIAŁKA TŁ. I WW W PIERSIACH KURCZAKA????. BO NIE WIEM ILE TEGO TAM JEST. A TUŃCZYK W SOSIE WŁASNYM TO CO ZAWIERA????. I JAJKA JESZCZE NO I PŁATKI OWSIANE Z MLEKIEM NO TO WSIO Z GRY DZIĘKUJE (A W NAGRODE ZA TO ŻE MI POMOŻESZ TO JAK BĘDE WYGLĄDAŁ JAK SZWAJCENEGER TO CIE NIE POBIJE A CAŁEJ RESZCIE SIĘ DOSTANIE NARA I DZIĘKI - SADEK NEW SADEK

Fallout mym bogiem a pakernia nałogiem!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
70-80 kg wagi? To nawet nie wiesz ile? Tak oceniasz na +/- 10 kg? Przy tym wzroscie 70 kg to wcale nie jest duza masa. 80 juz bardziej. Jak na moj gust w twojej diecie jest ogolnie za malo jedzenia

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
nie wyobrazam sobie po talerzyku mleka i jogurciku isc na silownie, ciezko cwiczyc, a potem zjesc tylko 3 jajeczka. Tyle to mi nie wystarczy nawet na pierwsze sniadanie. I jeszcze trening 5 razy w tygodniu, ta jazda na rowerze itp. Jak ty żyjesz? Ja to bym padł z głodu

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Odpowiadam na pytanie. Nie jest to dobra dieta na rzeźbę. Zbyt duzo cukrów (mleko, jogurt, sok owocowy, słodycze). W Twojej diecie widzę tylko trochę białka, cukry i brak weglowodanów złożonych oprócz płatków owsianych na śniadanie.
Piersi kurczaka zawierają ok 20% białka (przed ugotowaniem), tuńczyk w sosie własnym ok.23%. Dzięki ze mnie nie pobijesz.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 73 kg wagi dokładnie ale nie rozumiem co w końcu mam jeść na żeźbe A z tym biciem to była ściema (ot taki głupi ze mnie szczyl i przepraszam zachowałem się jak gówniaż więcej nie będe Żyje miłością Ale jak zaczne więcej żreć to zrobie się jak beczka mimo tego że będe ćwiczył ja już sam nie wiem chyba palne se w łep to będzie odpowiednie rozwiązanie!!!. Bo niestety dalej nie wiem co mam jeść i ile na rzeźbe kurde chyba się załamie co wy jecie rzeby dobrze wyglądać ????

Fallout mym bogiem a pakernia nałogiem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Atomic z tymi słodyczami to ja tam napisałem że ich nie jem nawet płatków nie słodze!!!!. Tylko w drodze do domu z siłowni pije kubusia żeby poziom cukrów podnieść i to wszystko!!!.

Fallout mym bogiem a pakernia nałogiem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Cześć ! To jest bardzo dobra dieta na rzeżbę , ale jednocześnie na brak mięśni . Za mało kalorii , białka , węglowodanów ( właściwie to wszystkiego ), Wejdz do archiwum , tam chłopaki podawali swoje diety , więc na pewno ciś znajdziesz . Powodzenia !

Dean

Dean

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIALY SER

Następny temat

chudy, który chce dobrą dietę i dobrą radę

WHEY premium