SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryano, czyli nakurwiamy rano! :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1050
Wiek: 21
Waga: 88
Wzrost: 182-183
Staż treningowy: 4 miesiące
Obwód pasa: 98
Obwód klatki piersiowej: 92
Obwód uda: 60
Obwód bicepsa w spoczynku: 34
Cel: Redukcja, poprawa sylwetki i trochę siły!


Zaczynam swój dziennik z myślą i nadzieją na efekty, narazie ćwiczyłem 4 miesiące własnym splitem, dziś przeszedłem na FBW zapodany przez ronie220:Zestaw A

Przysiady tylne 5x10
Wiosłowanie 5x10p
Wyciskanie sztangi leżąc 5x10p
Military press 5x10p
Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki 5x12p
Uginanie stojąc z prostą sztangą 5x12p

Zestaw B

Przysiady przednie 5x10p
Martwy ciąg klasyczny 5x10p
Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim 5x10p
Wyciskanie sztangielek siedząc 5x10p
California press 5x12p
Uginanie sztangi na modlitewniku 5x12p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1050
Cwicze, cwicze! :) Tylko brak czasu na postowanie tutaj, ale diety dalej przestrzegam i cwicze intensywnie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1050
Z dodatkowych informacji, przed treningiem i po treningu zawsze jem BCAA XTRA od activlabu.
W dni treningowe przed treningiem 4 kapsułki kreatyny mega caps olimpu. W dni nietreningowe to samo w podobnych godzinach.
Podczas treningu pije wode z Iso Plus olimp.

Jeśli chodzi o diete, wiem że to pewnie lipa nie dieta, ale narazie wyeliminowałem ze swoje życia napoje słodzone, teraz tylko mineralna gazowana lub niegazowana, oraz wyeliminowałem wszelkiego rodzaju słodycze.


Dzień 1:

12:00 I Posiłek:
Ryba po grecku (sola w marchewce)

13:00 Siłownia

Przysiady tylne 5x10 15kg
Wiosłowanie 5x10p 30kg
Wyciskanie sztangi leżąc 5x10p 30kg
Military press 5x10p 20kg
Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki 5x12p 15kg
Uginanie stojąc z prostą sztangą 5x12p 20kg

15:00 II Posiłek

Ryba po grecku(sola w marchewce)

17:00 III Posiłek
Paszteciki i barszcz czerwony + jogurt Zott 125g truskawkowy



Zmieniony przez - Ryano w dniu 2012-10-10 17:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Skoro wyeliminowałeś złe nawyki żywieniowe, to czemu nie wprowadzisz dobrych? To wbrew pozorom nie jest trudne itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1050
Po 1. jeszcze nie za bardzo wiem jak sie za to zabrac, nie znam tych dobrych nawykow

Po 2. ciężko u mnie z czasem, zazwyczaj wstaje trochę później i trochę później kładę się spać

Po 3. coś tam czytałem o tych dietach tutaj ale niewiele do mnie dotarło z tego natłoku informacji


Zmieniony przez - Ryano w dniu 2012-10-10 18:01:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
jaki natłok informacji? o łączeniu węgli z mięchem i przepisach na zdrowe potrawy? daj spokój. Jesz jak anorektyk, poczytaj podwieszone z działu Odchudzanie a nie jesz samą rybkę 2 razy dziennie. ja bym proponował carb cykling, bardzo odpowiednie dla ludzi, którzy poza siłką nie mają większego wysiłku fizycznego. Co robisz na co dzień, że ciężko u Ciebie z czasem? wstajesz późno, albo nie pracujesz, albo masz nocne zmiany. na zajęcia też nie. Nie przesadzasz aby z tym brakiem czasu?;) ale tren fajny, od Ronniego.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
pewnie siedzi po nocach a potem śpi długo ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Ryano, jak Ronnie rozpisał Ci progresję ciężarów w tym planie? wraz ze wzrostem obciążenia zmniejszasz ilość repów w serii czy dalej jedziesz taką samą liczbą powtórzeń?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1050
Nie rozpisal mi wlasnie progresji ciezarow, dlatego zamierzam robic tyle samo powtorzen mimo zwiekszania ciezarow.. :)

A co do jedzenia jak anorektyk, to od dzis mam diete bo za duzo waze, wkoncu to redukacja, a poza tym nie zdarzylem do tamtego postu dopisac IV Posilku i ostatniego dzis.


IV Posiłek 23:00
Ryba po grecku + 5 Graham z pasta z oliwek.

KONIEC DNIA 1


A i PS. Studiuje oraz prowadze wlasna dzialalnosc gospodarcza. Mam taki tryb zycia bardziej nocny heh :D

Zmieniony przez - Ryano w dniu 2012-10-10 23:07:13

Zmieniony przez - Ryano w dniu 2012-10-10 23:08:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
tyle samo? 5 serii po 10, 12 repów? na jakich ciężarach teraz operujesz? myślisz że jak wskoczysz w seriach roboczych powyżej wagi ciała- co najmniej- będzie tak wesoło? ja osobiście doradzam później albo progresję z serii na serię, albo progresję liniową. Tak czy siak, wypytaj Ronniego o to, to k****sko ważne

Bez węgli słabo widzę to machanie ciężarem;) To nie tak wygląda. Co do własnej działalności-szanuję.

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-10-10 23:10:29

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1050
Spokojnie, narazie to sa male ciezary:

Przysiady tylne 5x10 15kg
Wiosłowanie 5x10p 30kg
Wyciskanie sztangi leżąc 5x10p 30kg
Military press 5x10p 20kg
Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki 5x12p 15kg
Uginanie stojąc z prostą sztangą 5x12p 20kg

to juz sa podane pelne wagi razem z gryfem :)


PS.2 Dzięki za uwagi, wlasnie dlatego tutaj pisze zeby kazdy dorzucal swoje doswiadczenia.. to jest dla mnie k****sko wazne

Do tej pory jadlem tylko wegle + miecho + kfc + mcdonald przez brak czasu itp :) zapychalem sie slodyczami etc i z 60 kg skoczylem do prawie 90kg heh.. :) dlatego czas sie ogarnac.. Chce w miare szybko zrzucic conajmniej 10kg, do tych cwiczen postaram sie dorzucic jakies aeroby 2x w tyg, chociazby pobiegac stopniowo co raz wiecej a zaczynajac od 20 minut.

Zmieniony przez - Ryano w dniu 2012-10-10 23:10:56

Zmieniony przez - Ryano w dniu 2012-10-10 23:13:39

Zmieniony przez - Ryano w dniu 2012-10-10 23:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Poczytaj o diecie w dziale 'odzywianie', to co wcinasz to jednym slowem nieporozumienie :)
Nie ma sensu obecnie kreatyny w Twoim przypadku podjadac. Jezeli juz sie uprzesz to w takich dawkach:
DT - 5g rano + 5g po treningu
DNT - 5g rano

Zmieniony przez - medox w dniu 2012-10-11 09:41:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak osiągnąć mój cel? Plus Historia

Następny temat

podpowiedź o suplementy

WHEY premium