SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryża bródka (a jestem czarny)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1603
Otóż mam twardy i kruczy (fest czarny) zarost, wszędzie mi rośnie czarny, tylko u spodu brody mam dosyć trochę ryżych włosów, pomyślałem sobie że to od jakichś kosmetyków (a na początku nawet że to od zupy pomidorowej ), ale ogoliłem się, myłem twarz tylko samą wodą przez tydzień i odrosła taka sama (po części ryża broda). Mój kumpel ma podobnie
Wie ktoś jak temu zapobiec, czy jestem skazany na bycie wiecznie pięknym i gładkim

Aha, fajek nie pale

Nie było żadnych ciastek, więc kupiłem zaprawę murarską.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2384
Ja też tak mam . Tylko u mnie jak jest dłuższa ta cała taka rudawa jest. Do zapuszczenia to się nie nadaje niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Pewnie rude włoski fajnie się w słońcu mienią

100 % satysfakcji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zarost

Następny temat

Nierówne żebra

WHEY premium