logo
zamknij zamknij

Ryż a odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 75832

4,25 5 4
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10587 Napisanych postów 41572 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam.
Jak to jest naprawde z ryżem? W większej części posiada w składzie węglowodany niewskazane dla osób odchudzających się.Jak to więc jest bo się gubię.
Przy zbijaniu wagi wciągamy ryż czy ograniczamy?
dzięki

Piotr
4
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Witas
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 396 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2410
Jak najbardziej wciągamy.Przy odchudzaniu ryż powinien stanowić prawie 100% żródeł ww.Oczywiście z umiarem i wyważeniem.Musisz ustalić sobie dietę na jakimś poziomie kalorycznym i dopasować wtedy ilość ryżu.

WitF1
1

WitF1

napisał(a)
Atomic
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15619
Dla odchudzających się sa niewskazane weglowodany proste natomiast weglowodany złozone z ryżu, kasz i płatków zbożowych są jak najbardziej wskazane oczywiscie w odpowiednich ilosciach i nie przed snem.

Moderator Odżywianie
1
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10587 Napisanych postów 41572 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
ale o jakim ryzu mowa: bialym czy brazowym? Bo bialy mozna podciagnac pod cukry proste, ktore nalezy w omawianym przypadku ograniczac

Maniek
1
napisał(a)
Ravenlord
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32224
a czemu zapominacie o makaronach? sa rownie dobre jak ryz o ile nie lepsze...

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Powiem tak : RYŻ RULEZZZZZZZZZ
Od kilku tygodni wcinam ryż połączony z filetem z kurczaka efekty są piorunujące ... jestem ślicznie najedzony a chudnę w oczach ... cudowna sprawa.
Początkowo wydawało mi się że ryż może się znudzić, ale można robic sobie risotto w połączeniu z warzywami grzybkami masa przypraw i codziennie smokuje inaczej !
napisał(a)
Atomic
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15619
Z tym ryżem to jest taka niejasna sprawa. Niektórzy zawodnicy jedzą tylko biały i jakoś nie przeszkadza im to wyrzeźbić się do kości. Jednak liczby mówią same za siebie, ryż brązowy jest na pewno lepszy od białego, jest jednak troche drozszy i bardziej kłopotliwy w przygotowaniu (gotowanie luzem 30 minut).
Ja od wielu miesięcy jem tylko ryż brązowy i bardzo mi smakuje.

Moderator Odżywianie
napisał(a)
Ronnie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4839
Nie wiem jak wy ale ja nie znalazlem jeszcze brazowego ryzu.Ile on kosztuje??

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

napisał(a)
Anonim
Ekspert
W sklepach dostępne są też ryże mieszane tzn. brązowy z białym w jednej paczce , więc można pójść na kompromis

"Demon to some , angel to others ..."
napisał(a)
bojan1000
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1
ja osobiście od ryżu nabieram masy podobnie jak po makaronach , znajomi ktorzy chodza na silownie regularnie jedza ryż zeby nie chudnąc i nabierac masy, to sa jakies głupoty ze od ryżu sie chudnie , przez dluzszy czas jak jem ryz to znajomi sie mnie pytaj czy cos zaczalem brac na mase !
4
napisał(a)
vegeo
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1015 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 39175
bojan...herezje głosisz...
Tyjesz od nadmiaru KCL a nie od tego czy dziś jadłeś kanapeczki, ryż czy stejki...

Zmieniony przez - vegeo w dniu 2011-12-22 00:36:52
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przykladowe diety

Następny temat

Paprykarz szczeciński

Karolina Janowska - ocena sylwetki

Fit&Tasty - Omlety z daktylami i masłem orzechowym

Chimichurri - argentyńska marynata lub sos do mięs

Mięśnie w wyciskaniu leżąc a wyniki siłowe

Spalacz tłuszczu dla początkujących