SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque (foto str.105)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Zaraz kładę się spać, wpis na szybko.

Póki co czuję się świetnie, nie chodzę głodna, nie mam erotycznych snów o czekoladzie. Przez to, że ograniczyłam warzywa zniknęły wzdęcia, mój brzuch wygląda dużo lepiej. Po pompkach nawet było widać nieco „kosteczki”, więc jest naprawdę fajnie.

Trening dzisiejszy był bardzo udany, cała klata i łapy bolą strasznie, boję się co będzie jutro. Po za tym trzymają plecy jeszcze z wczoraj, więc ogólnie cała góra boli.

Jutro śpię do oporu, wyskoczył mi węzęł za uchem, mam nadzieję, że nie będzie z tego niczego poważniejszego, ale organizm daje znak, że czas się porządnie zregenerować… Jestem bardzo słaba i potrzebuję snu.







Z mrożonych malin, śmietany i WPC wyszły mi lody, obłędne, pyszne, no po prostu kosmos. :D









Łosoś miał być na gorąco wędzony, a okazało się, że kupiłam na zimno, i lipa, bo ma dużo mniej tłuszczy, ale poradziłam sobie łyżką oleju kokosowego, całkiem zjadliwe



Kolejny trening, obczajamy ćwiczenia, bez szaleństw w obciążeniach.

Klatka + biceps+ triceps

1. Wyciskanie sztangi leżąc na ławce skośnej dodatniej RAMPA 6 - to już znałam, więc bez problemowo

6x20kg 6x22,5kg 6x25kg 6x25kg 6x25kg

2. Power flies + butterly 3 x 12 - power fly, obce mi ćwiczenie, ale już je polubiłam ^^

12x6kg 12x8kg 12x8kg
12x14kg 12x18kg 12x18kg

3. Pompki na podwyższeniu 3 x max
- ogólnie to myślę sobie „przecież umiem i bez podwyższenia”, ale po pierwszych ćwiczeniach tak mnie klata paliła, że i na podwyższeniu było ciężko

10 12 15

4. Uginanie ramion z sztangą stojąc + Wyciskanie francuskie z sztangą w leżeniu 4 x 12 - to drugie było mi znane, ale nigdy nie robiłam, czułam triceps, ale jeszcze dużo pracy nad tym ćwiczeniem :D

12x15kg 12x15kg 12x15kg 12x15kg
12x10kg 12x10kg 12x10kg 12x10kg

5. Uginanie ramion na wyciągu dolnym + Prostowanie przedramion na wyciągu górnym zza siebie 3 x 12-15 - obu nigdy wcześniej nie robiłam, pierwsze bez problemowo, super weszło, drugie niestety - nie wiedziałam jak wykonywać ten ruch, zrobiłam więc inne cwiczenie na triceps na wyciągu (prostowanie, czy coś tam)

15x9kg 12x14kg 12x14kg
15x14kg 6x18+6x14kg 12x14kg

6. 20 minut areobów - tak jak wczoraj, orbitrek, puls średnio 165



- 1 tabletka Vitality Activlabu
- witamina D3 (2000j.)
- omega 3 (1000mg)
- 2x ZMA Activlabu
- żelazo
- 10g kreatyny monohydrat
- 10g BCAA Activlab
- witamina C
- 2 tabletki PS+

Ja uciekam spać, dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
" nie mam erotycznych snów o czekoladzie" ale inne erotyczne to masz

Zdrówka, śpij ile możesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O lodach może ma erotyczne teraz. Tych ze zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Fajnie sie micha prezentuje , jak kiedyś kupie wpc to sam se takie lody zrobie ale kiedytobędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Się wygrało, się ma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
A nie wiem czemu nie mogę wstawić zdjęć, wpisik poczeka do jutra, może będzie lepiej. :D




Zmieniony przez - Skelque w dniu 2016-01-20 20:37:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Co najwyżej smaka mogę narobić ^^

Dzień 4 - 20.01.2016

Wstałam rano, samopoczucie bardzo kiepskie, ale to tylko i wyłącznie z powodu niewyspania. Jestem zmęczona poprzednim tygodniem (nauka, studniówka, chory facet). Kiedyś trzeba było to odespać, czuję, że jeżeli teraz nie odpocznę, to złapie mnie jakaś choroba. A węzeł mi za uchem już wyskoczył tak czy siak, lepiej dmuchać na zimne.

A więc… Spałam w nocy bite 12 godzin. W ciągu dnia też spałam bardzo dużo, nigdzie dzisiaj się z domu nie ruszałam. Poćwiczyłam za to dużo na fortepianie, kolejne kilka stron na pamięć, zaraz może się wezmę za jakiś arkusz z chemii.

Jutro kolejny nowy trening, nogi, już nie mogę się doczekać, bo nowe ćwiczenia, których nigdy wcześniej nie robiłam. Zobaczymy jak to wyjdzie ^^.

Głodna w ogóle nie jestem, pod względem diety jest naprawdę w porząsiu. A nastawiłam się na tragedię, wszyscy tak straszyli.





- pyszne

- bardzo bardzo BARDZO dobre, teoretycznie powinno się jeść z makaronem, ale samo też naprawdę miazga





A te lody to już w ogóle ubóstwiam <3 Ciekawa jestem jak by wyszły z innymi mrożonymi, trzeba będzie stestować.



DNT



- 1 tabletka Vitality Activlabu
- witamina D3 (2000j.)
- omega 3 (1000mg)
- 2x ZMA Activlabu
- żelazo
- witamina C
- 2 tabletki PS+

No i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Bardzo martwię się o chłopaka, pojechał do szpitala, od ponad tygodnia wysoko gorączkuje i zamiast się polepszać, to jest tak samo albo i gorzej… Ale dobrze, że się zdecydował, mam nadzieję, że dobrze się nim zajmą, antybiotyki niestety nie pomogły do tej pory.
Najgorsze jest to, że on daleko mieszka, i na tę chwilę nie mam możliwości pojechać do niego i dać mu tyle wsparcia ile bym chciała. No, ale to nie miejsce na smutanie. :)

Humor w związku z tym b. kiepski, mimo, że siłownia rano bardzo pozytywnie. Kolejny trening, tym razem nóg, wszedł bardzo fajnie, mimo, że na razie raczej roboczo podejście.





Kocham boczek. ^^


Lody jak ostatnio, z tym że tym razem zjadłam też troszkę jabłka z cynamonem. :)

Łososia też uwielbiam.


Roztopiona gorgonzolla, omnomnom…


Dużo ziół!




Nogi i pośladki - hura!

Martwy ciąg sumo RAMPA 6 - fajne, miła odmiana martwego, tutaj małe sprawdzenie aktualnej siły i powiem Wam, że jest całkiem nieźle, bo bezproblemowo ostatnia seria weszła:
6x20kg 6x30kg 6x40kg 6x50kg 6x60kg

Wejście na step z sztangielkami 4 x 20 - a się nakręciłam przy tym ćwiczeniu :D, następnym razem wezmę trzy stepy, bo przy obu kettlach po 12kg czułam słabo co trzeba
20xpo5kg 20xpo7kg 20xpo10kg 20xpo12kg

Dzień dobry 3 x 12 - uwielbiam to ćwiczenie, mimo małego obciążenia, dwójki ciągnęły, tak samo prostowniki
12x10kg 12x15kg 12x15kg

Prostowanie siedząc + uginanie nóg w leżeniu 3 x 12 - znane mi wcześniej, nie mogłam dobrze ustawić maszyn, ale ostatecznie coś tam wyszło
12x27kg 12x27kg 12x27kg
12x27kg 12x27kg 12x27kg

Odwodzenie nóg stojąc na wyciągu dolnym 4 x 12 - obawiałam się że u mnie na siłce to nie przejdzie, ale znalazłam jakiś pasek i się podpięłam, tyłek popracował
12x4,5kg 12x9kg 12x14,5kg 12x14,5kg

Wspięcia nóg siedząc 3 x 30 - nigdy wcześniej nie robiłam tego ćwiczenia na łydki, bardzo mi podeszło, chociaż początkowo zdziwiłam się, że unosząc obciążenie, unoszę również nieco siebie na tym krzesełku
30x10kg 30x10kg 30x10kg

Ogólnie na ten moment boli mnie tyłek i dwójki, zobaczymy co będzie rano. Miałam iść na siłkę w sobotę, ale chyba przejdę się jutro, bo się nie mogę doczekać barków. Po za tym mam ochotę na porządne cardio. Zobaczymy jak rano się będę czuła.



- 1 tabletka Vitality Activlabu
- witamina D3 (2000j.)
- omega 3 (1000mg)
- 2x ZMA Activlabu
- żelazo
- 10g kreatyny monohydrat
- 10g BCAA Activlab
- witamina C
- 2 tabletki PS+

Przyszła również nagroda, bardzo dziękuję Dostanę ją w swoje łapki dopiero w weekand, ale już czeka!

Trzymajta się, nie chorujcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
smacznie, ale brakuje erotycznych truskawek

PS: powiedz by sprawdzili zawartosc, bo sa pewne komplikacje


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-01-21 19:35:01

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan pytanie

Następny temat

Domowe obciążenie

WHEY premium