SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque (foto str.105)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114694

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Jestem chora…
Ambicje nie pozwoliły mi nie iść do szkoły, czego później trochę żałowałam. Ale sprawdzian ze chemii napisany, jestem b. zadowolona.
Jutro na pewno nigdzie się nie wybieram, rozmawiałam już z wychowawczynią. Po prostu się nie nadaję, mam momenty, że gorączkuję, jestem zatkana, przez co boli mnie głowa i zatoki.

Śpię, śpię i jeszcze raz śpię...





Dodatkowo łyżeczka miodu do kawy zbożowej. :) Bardzo dużo piję, trzeba się będzie przejść po wodę do sklepu, zapas przeznaczony na ten tydzień się kończy.

Nie czuję w ogóle smaku jedzenia, co jest dla mnie przykre… (stąd tyle przypraw) Nie mam też powonienia. Kiepsko.

Placek (taki ciemny bo z kakao, a nie dlatego, że spaliłam :D)



W szkole:



W domku:







Nie było biegania. Zdrowiejemy.



1 tabletka BodyMax Sport, żelazo, witamina D3 (1000j.), omega 3 (1000mg)

Gripex, dwie tabletki Tymianku i Podbiału, dodatkowa wit. C, 2xibuprom, paracetamol, sinupret.

Ech, mam nadzieję, że jutro będę w lepszej kondycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Zdrówka i siły!

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
szybkiego powrotu do zdrowia i trenowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

Dzisiaj nie będzie standardowego wpisu, bo nic nie było - ani diety (zjadłam malutko, brak apetytu i nie czuję smaków w ogóle), ani treningu, ani nawet suplementacji.
Leki wzięte i mogę powiedzieć jedno, czuję się dużo lepiej, na szczęście obędzie się bez antybiotyku. Powoli zatoki odpuszczają, nie gorączkuję już, wracam do żywych (w końcu się wyspałam!)

Co dziwne, mało zjadłam, a jestem wzdęta i czuję się zwyczajnie… gruba? :P Ale podejrzewam, że to w głowie mi siedzi, bo dwa dni nie robiłam nic "sportowego".

No nic, zobaczymy jak to będzie dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
To przez te babeczki od Popa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Nieee, co jak co, ale Krystian by mnie nie skrzywdził. ^^"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Skelque


Co dziwne, mało zjadłam, a jestem wzdęta i czuję się zwyczajnie… gruba? :P Ale podejrzewam, że to w głowie mi siedzi, bo dwa dni nie robiłam nic "sportowego".


To miałem na myśli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Trzymałoby mnie aż od niedzieli?
W sumie to nadal nie dowiedziałam się co tam dokładnie było.

Lecę na siłkę, wstałam pełna sił, bierzemy chusteczki i trzeba zrobić dobry trening.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan pytanie

Następny temat

Domowe obciążenie

WHEY premium