SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rufus na siłowni - początki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Witam wszystkich,
postanowiłem zacząć uczęszczać na siłownię, prawdę mówiąc już od października sobie to mówię.
Cel: rozwój ogólny,poki co nie mam nic sprecyzowanego.

Szukałem siłowni blisko sobie i raczej padnie na bodyfit przy Kruczej, okolice Skytowera.
Dopiero zaczynam czytać wątek dla juniora, chociaż wybrać coś na początek nie powinno stanowić problemu, raczej zbyt wymagający nie jestem. Tylko nie wiem jak z kadrą tam, jako początkujący niechcialbym zrobić sobie krzywy, bo ktoś coś źle wytłumaczy albo będzie tylko tam dla samego bycia/Gwiazdorzenia
Ogólne moje liczby, wieczorem podam więcej, jeżeli będzie potrzeba,jak coś piszcie.
Wiek: 22
Wzrost:173cm
Waga:56kg

Co do odżywiania to jem co chcę i ile chcę, a nie tyję, ot marzenie wielu kobiet, a dla mnie zmora.

Pozdrawiam,
Rufus
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Jakieś pytanie tu masz?
Czy po prostu zakładasz dziennik treningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Głównie to opinie o kadre bodyfit, bo to ważne.

Może ktoś tam chodzi i by coś powiedział, wprowadził.

A tak to temat ogólny dla mnie do pytań, dziennikowania, a dla Was do, w ramach chęci, pisania rad, odpowiedzi, pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/
W aktualnościach na głównej masz swoje województwo do wyboru. Tam zadaj pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ocena

Następny temat

Duża redukcja

Wiecej