SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roztrenowanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
Jestem po 5 miesiacach dosc intensywnego FBW, pomyslalem ze przydalaby sie przerwa dlugosci tygodnia-poltora. Nie czuje sie przetrenowany, sila idzie, masa takze (tu ciezej zauwazyc progres). Waga do przodu. Jest sens przerwy ? Wczesniej nie mialem zadnej i pomyslalem ze tak dla zasady moze lepiej zrobic ? :) dzieki za rady i opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
No dokladnie, sila mi idzie dosc dobrze, checi sa wielkie, natomiast z masa srednio ;) okej, zrobie 7dni przerwy - styknie chyba co ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
Jesli efekty sa mozesz ciagnac dalej treningi jesli Ci sie chce a jak chcesz przerwe mozesz sobie ja zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
Chciec to mi sie chce strasznie, ledwie wczoraj pocwiczylem a juz mnie ciagnie ;) Z tym ze cwicze co 2 dzien i praktycznie bez zadnej przerwy odkad zaczelem. Sila mi rosnie, natomiast mi najbardziej zalezy na masie a to ciezko ocenic :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
To nie widze przeszkod zebys nie cwiczyl dalej Przerwa jest od tego zeby odpoczac od silowni psychicznie lub fizycznie albo i to i to jak nie trzeba to nie musisz przerywac treningow tylko nie przesadzaj i nie chodz codziennie na treningi bo skutek bedzie odwrotny do zamierzonego i przepalisz miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
mi się wydaje że przerwa tygodniowa Ci nie zaszkodzi a może pomóc
i przerwy nie są tylko żeby odpocząć ale też żeby mięśnie roztrenować, co autor zresztą wie bo sugeruje to nazwa tematu.
Pozdro

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
No dokladnie, chodzi mi raczej o odzwyczajenie miesni od treningu, zeby zaatakowac je potem na nowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
No ale poczekam, moze ktos jeszcze podpowie czy warto robic przerwe, bo czas i checi na trening mam, natomiast ta przerwa jest troche dla zasady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Przerwa ci nie zaszkodzi... To pewne... Miesnie sie zregeneruja do konca, a i uklad nerwowy troche odsapnie.
Masa jak nie idzie to winy powinienes szukac w slabej regeneracji lub bledach w diecie.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
Ja rozumiem ze nie zaszkodzi, ale bylibyscie na moim miejscu to robilibyscie czy nie ? :)
Po prostu czy lepszy efekt da mi ta przerwa, czy tydzien treningu :) Co mi sie bardziej oplaca Georgu, cenie Twoja wiedze wiec opre sie na Twoim zdaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
Jesli cenisz wypowiedz georga wiec po co pytasz o zdanie innych...? Ja bym nie robil ale i tak kto mnie poslucha... juz zauwazylem ze na tym forumsie slucha ludzi ktorzy urzeduja tu najdluzej oczywiscie nic do nich nie mam ale nie liczba przeczytanych czy wyslanych postow sie liczy ale ich zawartosc i to co sie ma w glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9595
Niby tak, ale logiczne ze bardziej zaufasz moderatorowi niz 'komus tam' ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bruzdy na brzuchu

Następny temat

Brak postępu

WHEY premium