SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Panowie mam problem z tym jak w temacie.
Ogolnie na lewym bicku mam juz dosc sporo tego i pod pacha rosnie taki bydlak bo nabicepsach takie malutkie.Na 2 bicepsie wlasnie zauwazylem ze sie tworzy ma ktos jakiejs sprawdzone metody ZAPOBIEGANIA dalszemu rozwojowi na lewym ramieniu trzasne tatoo to nie problem ale na prawym juz nie chce
A i proszę nie pisać ,że nie czytałem forum oliwki itd po kąpieli uzywam juz duze ilosci balsamu do ciala w tamte miejsca szukam jakiejs sprawdzonej metody

Zmieniony przez - Cien w dniu 2013-12-26 20:00:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1024
genow nie oszukasz:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
choya a nie geny bicepsy mi szybko rosna wyyebalo mi je i stad te rozstepy tzn ogolnie szybko nabieram wagi nie zalewajac sie specjalnie wiec to silniejsze ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1024
Cien
bicepsy mi szybko rosna


to wlasnie sie nazywa genetyka:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
myslalem ze chodzi Ci o predyspozycje genetyczne do pekania skory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1024
o to tez, wszystko jest powiazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ja też mam całe pachy spękane i na prawym bicepsie takie już malutka siateczkę z rozstów. Niestety tego nie oszukasz i nic Ci nie pomoże, jedynie możesz wyrzucać kasę w błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Choy skonczy sie masa za 12 tyg jakos to potem ostre redu i juz za rok sucha masa bez op*****lania sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13662
Ja miałem całe bicepsy, klatkę i barki w rozstępach. Smarowałem je kremami dla kobiet w ciąży, ale to za bardzo nie pomagało. Po latach zostały jasne pręgi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Może sterydy odstawić będą wolniejsze przyrosty i trwalsze , skóra się zaadoptuje . Jeżeli bierzesz oczywiście no bo na sucho to nie wierze że rosstępy się robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13662
Ja z koksami nie miałem i nie mam nic wspólnego. Po prostu mam cienką skórę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

praca po znajomościach

Następny temat

Areoby na masie?

WHEY premium