SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska na cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 593
Witam.
Chciałbym Was prosić o pomoc w rozpisaniu kilku rzeczy. Z góry chciałem zaznaczyć, że trzymam się zdrowych wskazówek żywieniowych. Mój staż treningowy wynosi 1,5 roku. Mam 19 lat, 180cm wzrostu, 73kg wagi. Wiem, że to mało lecz gdy zaczynałem myśleć o siłowni ważyłem jakieś 61kg, tragedia jednym słowem, mam budowę ektomorficzną oczywiście. Oto co zamierzam kupić:
* PVL Mutant Mass 6800g
* Trec Nitrobolon II 1100gr (może polecicie coś innego)
* Aminostar Tribulus Terrestris 120cap
* Aminostar ZMA 90cap
* WPC Łowickie 1kg (miałem wcześniej kupione 1.8kg i to zostało)

Mam zamiar z tego zrobić cykl. Myślałem, żeby zrobić to tak:

DNI TRENINGOWE:
* Między posiłkami Mutant Mass (chyba, że uda się zrobić normalny posiłek)
* Przed treningiem Nitrobolon
* Po treningu Mutant Mass, a po 40min od jego wypicia białko WPC
* Przed snem albo w nocy białko WPC

DNI NIETRENINGOWE:
* Między posiłkami Mutant Mass (chyba, że uda się zrobić normalny posiłek)
* Przed snem albo w nocy białko WPC

Nie wiem co zrobić z TT i ZMA, gdyż jeszcze nie szukałem informacji o ich dawkowaniu. Proszę pomóżcie, doradźcie :)

Kiedyś miałem styczność z Interactive Mammoth 2500 i Kreatyną Olimp 1250, po każdym miałem fajne efekty.

Pozdrawiam i czekam na sensowne rady. Proszę, abyście nie pisali też np. weź się za jedzenie, dział dieta, poćwicz jeszcze milion lat i weź wtedy sobie magnez, itp.

Zmieniony przez - Fenelon w dniu 2011-11-02 14:41:56

Zmieniony przez - Fenelon w dniu 2011-11-02 14:43:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
TT wywal
i dawkowanie bardzo słabe

dokup mono 300g do tego

dt
30g nitro przed treningiem
5g mono po treningu + MM
zma przed snem
białko wg braków w diecie ( dajesz tam gdzie w posiłku brakuje Ci białka)

dnt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
wywal tt i dokup mono za to

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
tribulus zbedny. zamiast tego zma od aminostara zainwestuj w mzb od olimpa. nitro II ok, dokup pojedyncza forme ibedzie dobry cykl. Co do gainera i bialka - to juz kwestia twoich brakow w diecie. Wtedy dawkowanie: DT nitro przed treningiem np mono po treningu, mzb przed snem.W dnt 5g mono rano

Zmieniony przez - giecik w dniu 2011-11-02 14:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dnt
5g mono
białko wg braków
zma przed snem

staraj sie czerpać kalorie z jedzenia a nie z prochu

nie daliscie edytowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 593
Dziękuję za odpowiedzi i czekam w razie czego na coś jeszcze. Chciałem dodać, że czytałem gdzieś iż Tribulus może powodować większy zarost (przez podniesienie poziomu testosteronu), a jest to też dla mnie pewien priorytet, gdyż mam bardzo słaby zarost. Może polecicie coś innego w tym problemie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Bzdura.

Przy twoim wieku zgestnieje ci zarost

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2011-11-02 18:50:42

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jeszcze będziesz bluźnił goląc się codziennie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 593
Hehe rozumiem, wiele osób pisze w wielu miejscach, że szybko odrastający zarost jest ich przekleństwem. Chodzi mi o to, aby mój zarost zaczął wyglądać jak zarost, a nie jakiś rzadki trawnik. O szybkość odrastania się nie boję :) Znacie może coś na mój problem? Jestem świadom, że może niedługo będe mieć poprawę w tym kierunku ale szczerze to bardzo długo już na to czekam :)

EDIT:
Aha za każdą dobrą i przydatną informację będę dawał SOGa :)

Zmieniony przez - Fenelon w dniu 2011-11-02 19:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
spokojnie,jeszcze bedziesz go mial,tribulus nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Nie nazwalbym tego problemem. Zadne specyfiki wspomagajace testosteron ci nie pomoga. Jeszcze rosniesz i duzo sie zmini, wiec nie panikuj

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl - prośba o pomoc.

Następny temat

1 cykl, prośba o pomoc

WHEY premium